Piękna fitnesska Kasia Dziurska walczy z koronawirusem „walka z wiatrakami”

źródło: instagram.com/kasia_dziurska/?hl=pl

Kasia Dziurska to znana zawodniczka i trenerka fitness. Została zakażona koronawirusem, na swoim Instargramie opisała jak wygląda jej walka z covid-19.

Kasia jest już po pierwszym tygodniu kwarantanny, oto jej komentarz sytuacji: „walka z wirusem to dosłownie walka z wiatrakami- dwa dni, dzień super, następnie kilka dni do bani.. i tak w kółko, ale myślę, że jesteśmy bliższej niż dalej aby pozbyć się tego dziadostwa 💪 dziękujemy Wam za ogromną troskę i pomoc! 🙏 jesteście super! Dużo zdrowia dla Was! ❤️ dbajcie o siebie!!”

Kasia w 2017 roku zajęła drugie miejsce w konkursie fitness gimnastycznym Arnold Classic Europe. W swojej karierze zdobyła mistrzostwo Świata w Fitness Fugure Classic oraz Mistrzostwo Europy Bikini Fitness oraz wielokrotnie zdobyła mistrzostwo i wicemistrzostwo w Polskim Fitness Soft!

Kasia Dziurska wystąpiła również w programie Dance Dance Dance Poland, oto nagranie z jej występu:

Niestety pandemia koronawirusa dopadła naszą piękną fitnesske. W Polsce aktualnie sytuacja epidemiologiczna nie wygląda najlepiej, od dłuższego czasu codziennie notujemy ponad 20 tysięcy nowych zakażeń.

Po ostatnich relacjach można zaobserwować, że zdrowie Kasi wraca do normy. Jednak należy pamiętać, że koronawirus dość mocno osłabia organizm i powrót do pełnego zdrowia, może potrwać dłuższą chwilę.

Tak więc, weźcie radę 32-letniej Kasi do serca „dbajcie o siebie!!” i bądźcie zdrowi, nie dajcie się koronawirusowi 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *