Jak się ubrać na siłownię – aktualne trendy

strój na siłownię dla kobiet fitnessJak się ubrać na siłownię, aby było wygodnie a zarazem modnie, kiedy jesteśmy dobrze ubrani czujemy się świetnie, kipimy energią i mamy większą motywację do ćwiczeń.

W dzisiejszych czasach istnieje cała gama strojów i dodatków na zajęcia fitness czy siłownię. Możemy wybrać bardzo popularny i modny klasyczny styl, czyli biało-czarny ubiór, jednak dzięki sklepom internetowym, mamy wielkie pole do popisu, najnowsze trendy to jaskrawe kolory, kolorowy strój bardzo dopasowany do ciała, który uwidacznia nasze atuty.

Jeżeli chcesz wyglądać modnie i dobrze przygotować się do ćwiczeń, koniecznie musisz zainwestować w: torbę treningową, bawełnianą koszulkę lub termo-aktywną, krótkie spodenki o jaskrawych kolorach bądź luźne dresy, sportowe buty, ręcznik oraz rękawiczki do ćwiczeń.

Jeżeli jednak nie posiadasz ciała niczym gwiazda fitness, to nic nie szkodzi, modne są również luźne dresy jakie noszą tancerze hiphopowi.

Buty na siłownię

Dobre buty na siłownię muszą mieć płaską podeszwę, powinny być lekkie i wygodne. Wyjątkiem będą buty do martwych ciągów, które są lekko wyprofilowane, aby przy wykonywaniu ciągów mieć lepszą pozycję do ćwiczeń.

W przypadku kobiet które interesują się modą i pragną wyglądać modnie, oczywiście dominują wzory o kolorystyce jaskrawej, róż, niebieski oraz zielony, to top3 w tej kategorii.

Torba treningowa

Modne torby treningowe są średniej wielkości, za duże torby wyglądają tak jak byśmy wybierali się na wakacje a nie na trening, za małe zaś nie są praktyczne i nie pomieścimy całego osprzętu na trening.
Najmodniejsze kolory to czarny, biały, jaskrawa zieleń, jaskrawy róż oraz fioletowy.

Musisz pamiętać że w torbę musisz pomieścić: ręcznik, wodę, buty na siłownię, rękawiczki oraz koszulki i spodenki.

torba treningowa

Strój treningowy

Modny strój na trening to różnego rodzaju futurystyczne wzory, oraz jednolite firmowe koszulki, klasycznie czarne lub białe lub w jaskrawych kolorach zieleni, różu oraz fioletu i błękitu. Na rynek weszły specjalne kostiumy imitujące mięśnie ludzkiego ciała, wygląda to dość zabawnie, jednak kiedy mamy świetnie wysportowane ciało, może zrobić wrażenie i dać bardzo pozytywny efekt. (Patrz zdjęcie poniżej).

fit strój na siłownię

Rękawiczki na siłownię

Jeżeli dbacie o swoje ciało, nie możecie zapominać o rękawiczkach, bez nich możecie nabawić się odcisków na dłoniach. Poprawiają one także uchwyt, dzięki czemu czujemy się znacznie pewniej. Jeżeli zdecydujecie się na rękawiczki nie musicie się martwić, projektanci również zadbali o to aby były modne i wygodne.

Ja się ubrać na siłownię – podsumowanie

Jak widzisz strój na siłownię nie musi być wcale mało modny i brzydki. Projektanci dostosowali się do nowych czasów kiedy to nie tylko mężczyźni chodzą na siłownię, kobiety coraz liczniej uczęszczają na treningi, jednak z natury bardziej zwracają one uwagę na to, aby wyglądać ładnie i modnie. Myślę że artykuł ten pomoże Ci w dopasowaniu ubioru, do obecnej mody panującej w fitness klubach.

Życzymy udanych treningów!

Ocena: 5/5 | Głosów: 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *