Ile wyciska Polski mistrz UFC Jan Błachowicz? (WIDEO)

Jan Błachowicz wyciskanie na klatkę

Jan Błachowicz kilka dni temu był gościem u Grzegorza Wałgi znanego z KFD jako „Wagon”. Grzegorz postanowił przetestować nowego mistrza wagi półciężkiej federacji UFC!

Jeżeli jeszcze istnieje osoba, która nie słyszała o tej wiadomości, to nasz Jan Błachowicz został mistrzem federacji UFC, wygrywając z Dominickiem Reyesem podczas UFC 253.

Link do relacji: Jan Błachowicz z pasem UFC w kategorii półciężkiej

Jan Błachowicz waży aktualnie 93 kilogramy przy 188 centymetrach wzrostu, do MMA są to świetne warunki, jednak do wyciskania długie kończyny stanowczo przeszkadzają. Janek jak na wielkiego fightera przystało nie odmówił i postanowił powalczyć o jak najlepszy wynik na ławie.

Błachowicz rozpoczął od rozgrzewki wycisnął 8 razy ciężar 60 kilogramów. Kolejna seria to już 100 kilogramów, tutaj aby oszczędzić siły wykonał 3 ruchy sztangą. „żeby nie spalić się za wcześniej”.

Następnie dołożone zostały dwa krążki po 10 kilogramów, na sztandze jest już 120 kilogramów, czy mistrz da radę? Dał radę, można przyczepić się do techniki, ponieważ sztanga nie dotknęła klatki piersiowej, ale wyglądało, że powtórzenie zostało wykonane z wielkim zapasem.

Ostatnie powtórzenie to 130 kilogramów, tutaj mistrz musiał jednak skapitulować, nie obyło się bez pomocy wagona. Jan oznajmił po powtórzeniu, że kiedyś, w rekordzie wyciskał aż 150 kilogramów!

120 kilogramów to na prawdę dobry wynik, zwłaszcza, że Jan w MMA nie potrzebuje tego typu siły, trzeba przyznać, że Błachowicz to kawał dzika i nie ma czego się wstydzić!

Wideo wyciskania Jana Błachowicza

Dla mniej cierpliwych – Wyciskanie zaczyna się od minuty 3:20

Jak myślicie czy Jan Błachowicz długo pozostanie na szczycie i utrzyma pas UFC? Piszcie w komentarzach 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *