Brandon Curry miał groźny wypadek, mamy nagranie.

brandon curry wypadek

Już za tydzień najważniejsze zawody w roku, Mr. Olympia 2019. Tymczasem jeden z pretendentów do tytułu Brandon Curry miał groźnie wyglądający wypadek

Czy Brandon będzie w stanie konkurować za tydzień w zawodach ? Nie martwcie się, na całe szczęście Bóg miał go pod swoją obroną i skończyło się na guzie i zadrapaniach …

Wypadek Brandona, jak to się stało ?

Brandon Curry podczas jednego z treningów pompował triceps na jednym z górnych wyciągów. Jest na tyle silny, że przyciągnął cały ciężar na lince wraz z całą maszyną, która upadła na jego głowę !

Brandon miał wiele szczęścia, uratowała go inna maszyna, która zamortyzowała uderzenie, gdyby nie ona mogło dojść do prawdziwej tragedii… Curry mógł doznać groźnej kontuzji głowy, bądź co gorsza kręgosłupa, która wyeliminowałaby go ze startów w Mr. Olympia 2019 lub ogólnie z dźwigania ciężarów !

<strong>Brandon Curry 2019</strong>

Wpis Brandona na Instagramie

Curry podzielił się nagraniem z całego zajścia na swoim Instagramie, którego obserwuje już 387 tysięcy osób.

„Wczoraj miałem straszny i zawstydzający moment podczas treningu. Podczas ostatniego ćwiczenia, kiedy trenowałem na górnym wyciągu, maszyna przewróciła się na mnie. Na maszynie był cały stos obciążenia.

Dzięki Bogu obyło się bez większych obrażeń, skończyło się na guzie i zadrapaniu. Życie jest niepewne. W jednej sekundzie sprawy mogą układać się świetnie, a w drugiej już nie tak dobrze.

Bóg zawsze kontroluje to wszystko, a to co może być postrzegane jako złe, często służy naszemu dobru.

Nie możemy pozwolić sobie na takie skupianie się na życiu, że zapominamy o najwyższym.”

Brandon pięknie to ujął, w imieniu redakcji życzymy zdrowia oraz powodzenia podczas Mr Olympia 2019 !

WIDEO z wypadku Brandona Curry !

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian – Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz