Flex Lewis nie wystąpi podczas Mr Olympia 2020 tajemnicza kontuzja

flex lewis mr olympia 2020

Bardzo niedobra wiadomość dotarła do naszej redakcji, walijski kulturysta Flex Lewis nie wystąpi podczas Mr Olympia 2020 z powodu tajemniczej kontuzji, o której Flex podzieli się w najbliższych dniach.

Bardzo wielu fanów jest zasmucone tym faktem, ponieważ Flex to ikona kulturystyki, w kategorii kulturystyka 212 jest żywą legendą. 7 razy z rzędu zdobywał tytuł Mr Olympia do 212 funtów! W tym roku postanowił wystąpić w kategorii kulturystyka OPEN co nie odbiło się bez echa w branży.

Flex Lewis nie jest wysokim kulturystą, ma 166 centymetrów wzrostu, jego waga nie jest wielka 212 funtów to około 96 kilogramów. Mało kto wierzył, że zdąży przygotować się do kulturystyki OPEN, jak wiemy występują tam na prawdę wielkie chłopy!

Najnowsze aktualizację zapowiadały się obiecująco, aż do momentu ogłoszenia kontuzji…

flex lewis 2020mr olympia

Flex Lewis podjął tą ciężką decyzję po długich konsultacjach z lekarzem oraz żoną. Wydaje się, że podjął słuszna decyzję, ponieważ jak informuje ta kontuzja mogłaby rzutować na dalszą jego karierę. Dlatego lepiej, żeby dobrze się wyleczył i wrócił jeszcze silniejszy jak do tej pory!

„Ta kontuzja była trwała i teraz się nią zajmujemy” – kontynuował. 
„Ale gdybym miał podążać w kierunku, w którym zmierzałem, prawdopodobnie wpłynęłoby to na całą moją karierę. 
Omówię szczegóły w innym filmie, ale chciałem wszystkim powiedzieć, że psychicznie wszystko w porządku. 
Miałem trochę czasu, żeby się tym zająć. 
Nie zamierzam kłamać i mówić, że w pierwszym tygodniu ciężko walczyłem z tą decyzją i pomyślałem, że mogę przez to walczyć i wytrwać. 
Niestety w rzeczywistości wszystko jest takie, że nie mogłem. 

„My, kulturyści, uczymy się, abyśmy zwrócili swoje serca z powrotem na przód, ignorowali ból i jechali do przodu” – powiedział Flex Lewis. 
„Powinniśmy boleć chodząc na koncerty i codziennie. 
To jest to, co robimy, ale to było coś większego niż ja. 
Jestem bardzo, bardzo wdzięczny, niewiarygodnie błogosławiony, że mam żonę, którą robię, która wiedziała, że ​​nie przestanę, która skontaktowała się z moim trenerem, który tak naprawdę nie znał znaczenia kontuzji, i razem z nimi posadził mnie i rozmawiał ze mną. 
Oczywiście nie była to decyzja, którą podjąłem pochopnie i ostatecznie jeden z trzech lekarzy podjął decyzję, że zranię się dalej i będzie to miało wpływ na moje życie w przyszłości ”

Oto wypowiedź Flexa Lewisa

Życzymy Flexowi dużo zdrowia, miejmy nadzieję, że za rok będzie jak nowo narodzony i przygotuje niesamowitą formę na scenie kulturystyki OPEN. Jak myślicie jakie szanse miałby w rywalizacji z Philem Heathem, Rhodenem i Brandonem Curry?

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *