Finał Ninja Warrior Polska kiedy i o której, kto wygra?

Finał Ninja Warrior Polska
Źródło: Polsat

Eliminacje do Ninja Warrior Polska już za nami! Z prawie 200 śmiałków zostało wyłonionych 24 finalistów! Kiedy odbędzie się finał Ninja Warrior Polska? Finał już za kilka dni, dokładnie 13 Października 2020 roku o godzinie 20:05 na antenie Polsatu!

W finale 2 serii Ninja Warrior Polska zobaczymy absolutnie najlepszych zawodników. Każdy z nich ma szansę na główną wygraną 150 000 złotych!

Tor Ninja Warrior jest bardzo nieprzewidywalny, nie wygrywa większy i silniejszy, tutaj liczy się również spryt, inteligencja oraz wytrzymałość i hart ducha! Tutaj każdy ma szansę oznajmia Michał Baryza.

Tutaj artykuł o znanym Youtuberze ajthepolishamerican, jak poradził sobie z torem eliminacyjnym: https://www.pakernia24.pl/ajpa-w-ninja-warrior-relacja/

ninja warrior poland adam joseph ajpa
AJ w Ninja Warrior – zobaczymy go w wielkim FINALE

Jeżeli wydawało się wam, że tory eliminacyjne są ekstremalnie ciężkie, to finałowy odcinek was nie zawiedzie, organizatorzy Ninja Warrior przygotowali coś specjalnego: nie jeden a dwa ekstremalnie ciężkie tory, nowe przeszkody o tajemniczych nazwach „wiszące okna”, „spacer hydraulika”, „ściana Herkulesa”. Finał poprawdzą standardowo Juras Łukasz Jurkowski oraz Jerzy Mielewski.

Zobacz tor finałowy

Czy macie swojego faworyta? My osobiście trzymamy kciuki za AJ The Polish American, aczkolwiek z jego masą mięśniową i wagą ponad 100 kilogramów ma raczej nikłe szanse…

Bardzo dobrze zaprezentował się Michał Baryza, który według nas ma charakter i warunki aby pokonać cały finałowy tor i zostać Polskim Ninja Warrior w drugiej edycji programu!

Pamiętajcie 13 Października godzina 20:05 widzimy się przed telewizorami na antenie Polsatu!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *