TRAILER: Film o MMA Underdog 2019 z Mamedem Chalidowem

trailer film mma ksw underdog 2019Ciekawa wiadomość ze świata MMA, powstaje polski film Underdog 2019, w którym zagra sam Mamed Chalidow ! Premiera filmu jest zapowiedziana na 11 Stycznia 2019 roku, reżyserem jest sam włodarz federacji KSW Maciej Kawulski, scenariusz napisał Mariusz Kuczewski.

Myślimy, że Maciej Kawulski w roli reżysera to ciekawa opcja, włodarz KSW zna to „podwórko” od środka i jest w stanie oddać realia MMA oraz atmosferę związaną z całą otoczką wokół gali.

Underdog 2019 to film o MMA, Borys Kosa Kosiński (Eryk Lubos) jest w życiowej formie i przygotowuje się do wali z największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Chalidow). Czy Borys wygra walkę ? Czy popełni błąd, który będzie go drogo kosztować ?

Underdog 2019 trailer

Trailer wygląda dość obiecująco : )


W rolę Borysa wejdzie znany aktor Eryk Lubos, w filmie zagra również Mamed Chalidow, Aleksandra Popławska, Janusz Chabior oraz Jarosław Boberek. Na wielkim ekranie zobaczymy również Macieja Kawulskiego oraz Martina Lewandowskiego w roli włodarzy gali KSW. Już dziś czekamy na to wielkie starcie, kto wygra ? 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

12 odpowiedzi na “TRAILER: Film o MMA Underdog 2019 z Mamedem Chalidowem

  1. jak ja się cieszę, że sie za to biorą zawodowcy! Strach pomyśleć co by było gdyby reżyserował to Vega… MAm duże nadzieje co do tego filmu

  2. kurde…jak usłyszałem o tym filmie to pierwsze co to parsknalem śmiechem. Amatorzy biorą sie za film. Ale jak zobaczyłem obsade a teraz i zwiastun to zmieniam zdanie. Dziwie sie ze to mowie ale to moze byc naprawde niezle kino. Plus za muzyke ze zwiastuna, ma ktoś jakiś link co to za kawalek? pozdr

  3. Może nie będzie to hit na miarę filmów z JCVD, ale z pewnością się nie zawiedziemy. Nie wiem, jak wytrzymam do 11 stycznia!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *