Akop Szostak wraca do MMA walka już w 2018 roku

Akop Szostak wraca do MMA w 2018 roku, Pudzian i SzpilkaKolejna sensacja w 2018 roku, Akop Szostak słynny kulturysta oraz trener personalny deklaruje powrót do MMA !

Akop posiada aktualnie rekord MMA (2-2), ostatnie dwie walki, przegrał w 2016 roku z Tyberiuszem Kowalczykiem oraz Martinem Chudejem, podczas gal zorganizowanych przez federację „FEN”. 

Seria niepowodzeń nie mogła odbić się na pewności siebie zawodnika, wtedy też zdecydował o odejściu z mieszanych sztuk walk. Akop Szostak jest dość niskim fighterem jak na kategorie (do 120 kg), ma on zaledwie 172 centymetrów wzrostu. Jest to dość duży minus podczas walk w MMA w wadze ciężkiej.

Akop wyciągnął jednak wnioski i postanowił spróbować swoich sił w kategorii (do 93 kg). W jednym ze swoich filmików  wspomniał, że cały czas trenuje MMA i mimo decyzji o odejściu z walk, nie zaprzestał trenować.

Aktualnie Akop waży ponad 100 kilogramów, czy tak drastyczny spadek wagi nie spowoduje zbyt dużych strat w sile zawodnika ? Pożyjemy zobaczymy …

Akop Szostak MMA 2018 – kiedy, gdzie i z kim ?

Nie wiemy również w jakiej federacji Akop Szostak miałby skrzyżować rękawice, KSW, FEN a może Spartan Fight ?

Sam Akop napisał-„Nie wykluczam jakiegoś startu na mniejszej gali za granicą, na przetarcie. Dopiero później związałbym się z kimś w kraju. Problem polega na tym, że wszyscy chcą mnie w ciężkiej, a ja chcę zejść do 93 kg.”

Kolejną ciekawą kwestią jest przeciwnik, który również nie jest znany, kogo byście chcieli zobaczyć w klatce z Akopem ? Jedno jest pewne, Akop lubi się bić i robi to z pasji. Przychody ze swoich wszystkich czterech walk, oddał na cele charytatywne. 

Akop o swoim powrocie do MMA dla Fightsport

 

 

 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

 

Zapraszam do głosowania w ankiecie !

[poll id=”7″]

 

 

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

2 thoughts on “Akop Szostak wraca do MMA walka już w 2018 roku

Dodaj komentarz