XXIV Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc

Wszystkich zainteresowanych zawodami w wyciskaniu sztangi leżąc informujemy, że 14 – 15 marca 2015r. odbędą się Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn oraz juniorów i juniorek do lat 18, 20, 23, dodatkowo swoich sił spróbują weteranki oraz weterani.

Zawody będziemy mieli przyjemność oglądać w Hali widowiskowo – sportowej „MORiS” w Chorzowie 41-506 na ulicy Granicznej. Dzięki tym zawodom dowiemy się kto jest najsilniejszy w wyciskaniu sztangi leżąc, a dodatkowo jest to świetna okazja na popularyzację sportów siłowych w naszym kraju, które ostatnio przechodzą swój rozkwit.

Zawodnicy którzy okażą się najlepsi mają szansę zakwalifikować się do Mistrzostw Świata, i wyciskać sztangę z najlepszymi na Ziemi ! Dalsze udogodnienia to oczywiście nagrody, 3 pierwsze miejsca dostaną medale, dyplomy uczestnictwa, łączna pula nagród rzeczowych w postaci odżywek i suplementów wynosi 10 000 zł.

Organizatorami imprezy są: Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, urząd miasta w Chorzowie, UKS Chorzów, Śląski Okręgowy Związek Kulturystyki.

Autor Pakernia24: Walczak Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *