wyniki zawodów: Mistrzostwa Świata Fitness Białystok 2018

mistrzostwa świata fitness białystok 2018 wynikiEmocjonujące Mistrzostwa Świata Fitness w Białymstoku 2018, dobiegają końca, czas ukazać ich wyniki.

Po raz piąty MŚ odbywają się właśnie w Białymstoku, tym razem w Podlaskiej Operze 27-28 Października, organizatorzy to oczywiście IFBB, PZKFiTS oraz Maniak Gym UKS. Ponad 500 zawodników z całego Świata, wzięło udział w aż 27 kategoriach !

 

Wyniki Mistrzostwa Świata Fitness 2018 – I Dzień zawodów – Białystok

W kategorii Women’s Bodyfitness OVERALL zwyciężyła Virginja Kaminska, drugie miejsce zajęła Ukrainka Viktoriia Kozinets, trzecie miejsce zgarnęła Aksana Yukhno z Białorusi.

W kategorii Women’s Physique OVERALL również zabrakło Polek, 1 miejsce Ukrainka Nataliia Dichkovska, druga była Viktoriia Pohribniak, również z Ukrainy.

Women’s Wellness Fitness OVERALL, bardzo blisko zwycięstwa była Dagmara Dominiczak z Polski, lecz ostatecznie 1 miejsce zajęła Lexy Oliver z Włoch.

W kategorii mężczyzn Men’s Physique po złoto sięgnął Chińczyk Liu Maogi, drugie miejsce Rentas Suleimanovas, 3 miejsce zgarnął Hiszpan Enrique Gutierrez Caro !

mś fitness białystok 2018 wyniki

Niestety znów zabrakło Polaków na czołowych lokatach … Pierwszy dzień nie uznałbym za najbardziej udany dla naszych reprezentantów, aczkolwiek, kilku zawodników zrobiło spory kroczek do przodu w swojej karierze za co wieli szacunek !

Nie ma co rozmyślać, dziś kolejny dzień zmagań, od 10:00 startujemy, wstęp 100 zł, trzymajmy kciuki za naszych !

Mistrzostwa Świata Fitness 2018 – pełne wyniki

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie dziękujemy za występ, zawody odbywały się na najwyższym poziomie i sam występ to już ogromne wyróżnienie 🙂 !

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz