Były bramkarz Tim Wiese zmienia się w kulturystę

 Były bramkarz reprezentacji Niemiec zmienia się w kulturystę

 

tim wieseTim Wiese były bramkarz reprezentacji Niemiec, zawodnik takich klubów jak Hoffenheim TSG, Werder Brema i Kaiserslautern zmienia się nie do poznania. Z zawodowego piłkarza przeistacza się w kulturystę z krwi i kości.

Kiedy w Styczniu 2014r. zakończył karierę bramkarza w Hoffenheim postanowił wziąć się za siłownię i kulturystykę, trzeba przyznać że wychodzi mu to całkiem nieźle. 33 letni Tim mierzy 193 cm, waga jako bramkarz około 90 kg, ile waży obecnie? nie wiadomo, jednak po oględzinach zdjęć, można się domyślać że sporo ponad 100kg. To zdecydowanie za duża waga na powrót do piłki nożnej, lecz Wiese wcale nie ma takiego zamiaru, postanowił że zostanie zawodowym wrestlerem największej federacji jaka istnieje WWE.

 

Wracając do kulturystyki, Tim wywołał wielką sensację wśród ekspertów z tej dziedziny, Murat Demir trener i kulturysta twierdzi że Wiese dokonał czegoś wielkiego, w krótkim odstępie czasu osiągnął niesamowite rezultaty w rozwoju swojej masy mięśniowej, redakcja pakerni24 również jest zdumiona jego przemianą, niech Tim będzie dla was dobrą motywacją do zmiany swojego ciała. Wejdź, przeczytaj więcej i zobacz zdjęcie porównawcze Tima Wiese z okresu piłkarskiego a obecnego jako wrestlera w federacji WWE.

Zdjęcie Tim Wiese przemiana

tim wiese przemiana

Tim Wiese filmik Wrestling WWE

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian – wszelkie prawa zastrzeżone.

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz