Owca WK poddał się badaniom antydopingowym – czy brał sterydy WYNIKI?

owca wk michał owczarzak badanie antydopingowe
instagram.com/owcawk/

YouTuber Michał Owczarzak z kanału WarszawskiKoks znany jaki Owca WK, opublikował kilka dni temu wideo na którym poddał się testowi antydopingowemu, chciał w ten sposób udowodnić swoim widzom, że jest kulturystą naturalnym!

To już nie pierwsza akcja słynnego Owcy, w 2017 roku poddał się badaniu wariografem, podczas którego odpowiadał na serie pytań, które miały udowodnić, że Michał nigdy nie zażywał środków dopingujących.

W tym roku większość branży fitness oraz wiele amatorów sportów siłowych, kwestionowało naturalność Owcy z WK. Zapewne z tego powodu Ekipa WK, zadecydowała, żeby Michał poddał się testom antydopingowym, które zaproponował Seba Kot z ekipy KFD!

Michał imponował w tym roku swoją siłą, pobił swój rekord w martwym ciągu podnosząc 310 kilogramów oraz w wyciskaniu sztangi leżąc 200 kilogramów! Nic dziwnego, że wiele osób kwestionuje naturalność Owcy. Trzeba jednak wziąć pod uwagę długi staż i doświadczenie tego zawodnika, które jest ogromne!

Oto wideo z wynikami testu antydopingowego Owcy WK 2020!

Tak jak wspominałem, żeby tego było mało Owca w przeszłości poddał się badaniom na wariografie. W 2017 roku badanie wariografem nie stwierdziło, żeby Michał Owczarzak kłamał w kwestii swojej naturalności. Oto nagranie:

Powróćmy jednak do badania antydopingowego z moczu, którego kilka dni temu poddał się Owca. Wyniki badań nie wykazały obecności, żadnej zakazanej substancji, które znajdowały się na liście środków laboratorium.

Podczas nagrania wszystko wygląda jak najbardziej ok, Owca postarał się uchwycić cały proces wykonywania badania w taki sposób, aby był jak najbardziej wiarygodny, żeby nikt nie zarzucił mu oszustwa.

Seba Kot z KFD na temat Badań Owcy WK

Wiele osób pisało wiadomości prywatne do Sebastiana Kota z ekipy KFD, który po wielu prośbach, postanowił odnieść się do tego nagrania. Na swoim kanale na Youtube, nie kwestionował wyników badań, widać że szanuje Owce za podjęcie decyzji o wykonaniu testu antydopingowego. Oto nagranie Seby Kota:

Patryk2703 analiza badania Owcy WK

Oczywiście nie mogło pójść zbyt gładko, Michałowi Owczarzakowi nie udało się przekonać w stu procentach wszystkich. Swoje wątpliwości przekazał na swoim wideo patryk2703, który poddał szczegółowej analizie badania owcy z WK.

Patryk2703 odniósł się do tego co widać na nagraniu udostępnionym przez kanał WarszawskiKoks. Jego analiza wideo Owcy, który stara się udowodnić, że jest naturalny, została podzielona na trzy punkty:

  1. Co Patryk2703 myśli na temat tego badania i jego przebiegu?
  2. Kto zainicjował badanie?
  3. Co myśli o takich badaniach i jakie badanie według Patryka2703 jest wiarygodne?

Podczas wideo przekazał swoim widzom, że istnieje sposób aby oszukać wynik badania antydopingowego z moczu. Jaki to sposób?

Wiele zawodników, przed zawodami do przeprowadzenia testu używało prezerwatywy, która była napełniona moczem osoby, która nigdy nie zażywała środków dopingujących. Wystarczyło zrobić dziurkę w prezerwatywie, wylać jej zawartość do pojemnika i gotowe! W ten sposób bez wzbudzania podejrzeń, zawodnicy mogli obejść takie badanie.

Jak widać kolejna próba Owcy WK, może być niewystarczająca aby przekonać wszystkich na temat swojej naturalności. Tak czy inaczej wielki szacunek za kolejną próbę. Osobiście uważam, że Owca nie kłamie i jest na prawdę naturalny, jakie jest wasze zdanie na ten temat? Piszcie w komentarzach! 🙂

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Ocena: 4.1/5 | Głosów: 7

Dodaj komentarz