Larry Wheels publikuje nagranie z najwyższym kulturystą Świata 218 cm!

larry wheels vs olivier richters the dutch giant
źródło: instagram.com/larrywheels/

Kulturysta Larry Wheels jest znany z zabawnych publikacji na swoich mediach społecznościowych. Tym razem zdecydował się, porównać z prawdopodobnie najwyższym kulturystą na Świecie, Holendrem Olivierem Richtersem, znanym jako The Dutch Giant – https://www.pakernia24.pl/najwyzszy-kulturysta-swiata-dutch-giant/

Larry Wheels nie należy do niskich osób, ma 185,5 centymetrów wzrostu, jednak przy najwyższym kulturyście świata wygląda jak karakan! The Dutch Giant mierzy aż 218 centymetrów wzrostu, ważąc około 155 kilogramów! Jest wyższy od Larrego o 32,5 cm.

„Szalony trening ramion z @larrywheels(125 kg 1,85 m). 
Co za facet: tyle siły i wytrzymałości w tym samym czasie … nigdy wcześniej tego nie widziałem. 26 lat! ” – skomentował zdjęcie najwyższy kulturysta Świata!

Holenderski kulturysta jest sporo wyższy nawet od ogromnego byłego strongmana Hafthora Bjornssona, który jest znany jako „góra” z serialu „gra o tron”. Hafthor ma 206 centymetrów wzrostu.

hafthor bjornsson vs the dutch giant

Kariera The Dutch Gianta, nabiera coraz większego tempa, do tej pory grał w mało znanych filmach, jednak w 2021 roku zobaczymy go w filmach takich jak Black Window z Scarlett Johansson, gdzie zagra więźnia. Ponadto zobaczymy go w The King’s Man i Louis Wain!

Wracając do treningu z Larrym Wheelsem, nie zabrakło śmiesznych scen, które zostały odegrane przez tych dwóch znanych kulturystów. Na jednym z nich widzimy, jak The Dutch Giant podrywa dziewczynę Larrego, ten mocno zdenerwowany pochodzi do siedzącego giganta, kiedy Olivier wstaje, mina Larrego jest bezcenna! Musisz to zobaczyć 🙂

Co sądzicie o najwyższym kulturyście Świata, jakie zrobił na was wrażenie? Piszcie w komentarzach!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 3.7/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz