526 kg – nowy nieoficjalny rekord Świata w martwym ciągu gryfem heksagonalnym!

źródło: instagram.com/texastitangabe/

Gabriel Pena dokonał wyczynu nie z tej ziemi, podniósł 526 kilogramów w martwym ciągu gryfem heksagonalnym, tym samym ustanawiając nowy nieoficjalny rekord Świata!

Gabriel nie wystąpił w tym roku w World’s Strongest Man, ponieważ był zmuszony do wycofania się z rywalizacji z powodu problemów zdrowotnych. Pena odczuwał szybsze bicie serca, które było spowodowane migotaniem przedsionków.

Gabriel Pena został przebadany od stóp do głów, badania na całe szczęście nie wykazały niepokojących zmian w sercu, przez co strongman mógł wznowić treningi. Pena dysponuje niesamowitą siłą w martwym ciągu.

Wczoraj udostępnił na swoim Instagramie wideo, w którym wykonał jedno powtórzenie martwego ciągu, gryfem heksagonalnym z ciężarem ważącym 526 kilogramów! Tym samym można stwierdzić, że jest to nieoficjalny rekord Świata w martwym ciągu. Oficjalnym rekordem, jest rekord Hafthora Bjornssona – 501 kilogramów – https://www.pakernia24.pl/rekord-swiata-martwy-ciag-501/

526 kilogramów – martwy ciąg

Po obejrzeniu wideo, można stwierdzić, że Gabriel Pena wykonał to powtórzenie z małym zapasem, kto wie może będzie powoli przymierzał się do pobicia oficjalnego rekordu Świata Islandczyka Hafthora Bjornssona?

Serdecznie gratulujemy tego wyczynu, życzymy dużo zdrowia i dalszych sukcesów w karierze sportowej!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *