Puchar Polski NAC kulturystyka Piotrków Trybunalski 2015

Puchar Polski NAC kulturystyka i fitness Piotrków Trybunalski 2015

kulturystyka nacJuż w następny weekend 14.11.2015 odbędzie się Puchar Polski NAC kulturystyka i fitness, tym razem zainteresowani zawodami będą musieli udać się do Piotrkowa Trybunalskiego w województwie Łódzkim.

Start o godzinie 15:00 w hali sportowo – widowiskowej „RELAX” na ulicy Al. 3Maja 6B, cena biletów to 10 złotych z czego połowa do wykorzystania w stoisku firmy OLIMP.

Zawody oprócz wyłonienia najlepszych, są eliminacjami do Ms i Mr Universe Hamburg 2015, które odbędą się 28 Listopada tego roku. Kategorie które zobaczymy w Piotrkowie to: Juniorzy, Pary, Masters (Weterani), kulturystyka klasyczna, Mr. Muskulatury, Ms. Fitness, Figure i Shape oraz męska sylwetka.

Już dziś serdecznie zapraszamy, do wygrania atrakcyjne nagrody w tym nawet 5000 zł, czytaj dalej, zapoznaj się z plakatem i szczegółami zawodów.

Zainteresowanych uczestnictwem w tych zawodach, odsyłamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego:

Formularz NAC

Weryfikacja uczestników w dzień zawodów, od godziny 9:00 do 11:00. Myślę że warto udać się do Piotrkowa jako zawodnik, ponieważ federacja NAC nabiera coraz większego znaczenia w Polsce, dodatkowo można zakwalifikować się do zawodów w Hamburgu i wygrać wspaniałe nagrody oraz prestiż który dla wielu jest bezcenny.

Puchar Polski NAC kulturystyka i fitness – nagrody i plakat

pp federacji nac

Puchar Polski Kulturystyka i Fitness 2015 NAC Plakat

Nagrody dla zwycięzców

* Puchary oraz nagrody rzeczowe we wszystkich kategoriach za I, II oraz III miejsce.
* Statuetka, nagroda rzeczowa oraz 5000 zł – OPEN (tutaj dostają się wszyscy zawodnicy którzy wygrali w swojej kategorii, jednak dotyczy wyłącznie mężczyzn).

Zdjęcia oraz film z ostatnich zawodów NAC w Kaliszu

nac kalisz 2015 nac kalisz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/LjEfgjHusMQ” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz