Mistrzostwa Śląska kulturystyka i fitness – Chorzów 2016

Mistrzostwa Śląska kulturystyka Chorzów 2016

mistrzostwa śląska kulturystykaKomunikat: Mistrzostwa Śląska kulturystyka i fitness ,odbędą się 09-10 Kwietnia 2016 roku w Miejskim Ośrodku Rekreacji i Sportu na ulicy Dąbrowskiego 113 w Chorzowie.

Podczas Mistrzostw rozegrana zostanie kategoria dla debiutantów, którzy nigdy wcześniej nie startowali w zawodach PZKFiTS, wpisowe 70 zł + 100 zł za licencję debiutanta. Pozostali zawodnicy muszą być zrzeszeni w klubie, który jest członkiem PZKFiTS. Kategorie, które wystąpią podczas zawodów: Kulturystyka Klasyczna Juniorów oraz kulturystyka juniorów do 23 lat oraz debiutanci wszechwag. Kulturystyka weteranów powyżej 40 lat, kulturystyka klasyczna mężczyzn do 180cm, kulturystyka mężczyzn 70,80,90,100 oraz + 100 kilogramów. Fitness sylwetkowe kobiet, bikini fitness kobiet do 166 centymetrów oraz fitness plażowe mężczyzn.

Zasady oraz zgłoszenia – Mistrzostwa Śląska Chorzów 2016

Weryfikacja zawodników odbędzie się 09.04.2016r. od godziny 16:00 do 20:00 w Hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie na ulicy Dąbrowskiego 113. Pamiętajcie aby zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość ze zdjęciem, licencję zawodniczą PZKFiTS lub potwierdzenie wpłaty licencyjnej w przypadku debiutantów, zaświadczenie lekarskie potwierdzające zdolność do startów w zawodach, potwierdzenie opłaty startowej tzw. wpisowego, stroje startowe zgodne z regulaminem oraz CD z nagraniem do programu dowolnego.

Zgłoszenia należy wysyłać do 02 Kwietnia 2016, korzystając z formularza zawartego w poniższym linku:

—-> Formularz Zgłoszeniowy – Mistrzostwa Śląska Chorzów 2016 – PZKFiTS

Mistrzostwa Śląska kulturystyka Chorzów 2016 – nagrody

I, II, III miejsce – dyplomy, puchary oraz medale

IV, V, VI miejsce – dyplomy

W kategorii OPEN w kulturystyce i kulturystyce klasycznej mężczyzn – puchar, dyplom oraz nagroda rzeczowa, dodatkowo w puli znajdywać się będą, nagrody rzeczowe i suplementy od sponsorów.

Szczegółowe informację na stronie związkowej PZKFiTS.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.