Polski Mistrz Świata w kulturystyce został aresztowany

mistrz świata w kulturystyce aresztowanyPolski Mistrz Świata w kulturystyce, został aresztowany, kilka dni temu przez sąd w Zielonej Górze.

Dowiedz się na jakiej podstawie został zatrzymany Rafał T.

Rafał T. jest podejrzany o uczestnictwo w hantlu nielegalnymi papierosami… 10 grudnia ma zostać opublikowana oficjalna informacja o dalszych losach tej sprawy, do tej pory dla dobra śledztwa nie zostaną udostępnione żadne szczegółowe informację.

Wielkopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji nie chce podawać szczegółów w sprawie podejrzanego.

Rafał T. w 2017 roku zwyciężył w Mistrzostwach Europy w Hiszpanii oraz zdobył złoto, zostając Mistrzem Świata w kulturystyce podczas zawodów odbywających się w Rumunii. 

Według Fakt24 można wywnioskować, że Rafał T. jest zamieszany w dużą grupę przestępczą, która sprzedawała nielegalne papierosy.

Bez wątpienia dla Świata kulturystyki nie jest to dobra reklama, osoby które propagują zdrowy tryb życia, reklamują suplementy, są mentorami dla młodych ludzi, zostają aresztowani pod zarzutem takiego czynu…

Miejmy nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni, nie można również patrzeć na cały sport pod pryzmatem jednostek, każdy może pobłądzić.

Najnowsze informacje w sprawie !

Nowe informacje w sprawie aresztowanego Mistrza Świata w kulturystyce

Redaktor Pakernia24: Arnold Frygas

Ocena: 5/5 | Głosów: 5

Dodaj komentarz