Rekord Świata w martwym ciągu na siedząco pobity 555,5 kg przez niepełnosprawnego strongmana

rekord świat martwy ciąg na siedząco
źródło: instagram.com/big_sitting_bull/

Niesamowity niepełnosprawny zawodnik, znany pod pseudonimem „Big Sitting Bull” – co oznacza Duży siedzący byk, znakomicie oddaje obraz tego strongmana. Niemiecki siłacz cierpi na niedowład dolnych kończyn, jednak to nie powstrzymuje go od dźwigania ogromnych ciężarów!

Tobias Anthofer, wykonał niesamowite powtórzenie w siedzącym martwym ciągu, podczas World Strongest Disabled Man, podniósł całe 555,5 kilograma! Jest to nowy rekord Świata w martwym ciągu na siedząco!

Niemiecki siłacz jest Mistrzem Świata Strongmanów Niepełnosprawnych z 2020 roku. „Big Sitting Bull” zdeklasował swoich rywali na zawodach w Luenen, wygrywając również konkurencję wyciskania sztangi ważącej 85 kilogramów, w ciągu minuty zaliczył aż 25 powtórzeń! Dla porównania jego konkurenci Rick Longa i Dave Walsh, wykonali zaledwie po 8 oraz 9 powtórzeń.

„Big Sitting Bull” jest bez wątpienia najlepszym niepełnosprawnym strongmanem na Świecie, ostatnie zawody pokazały, że nie ma sobie równych. Zdobył tytuł WSDM 2020, wygrał wszystkie 4 konkurencje deklasując swoich rywali i zdobył rekord Świata w martwym ciągu siedząc. Brak słów!

Składamy szczere gratulację dla tego zawodnika, Niemiec pokazuje ogromne serce do żelaznego sportu i udowadnia, że ograniczenia istnieją tylko w naszych głowach, szacunek!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *