KSW 45 wyniki gali w Londynie, Polacy lekko rozczarowują

KSW 45wyniki gali w LondynieWielka gala KSW 45 The Return to Wembley, odbyła się wczoraj 6 Października w Londynie, oto jej wyniki.

Jednym z najbardziej istotnych pojedynków dla nas pakerów, był pojedynek debiutującego Akopa Szostaka z Anglikiem Jamie Sloane. Niestety walka została przerwana w pierwszej rundzie, ponieważ Akop wsadził palec w oko swojego rywala, a ten nie mógł dalej kontynuować walki z powodu kontuzji … Walka została anulowana i uznana jako „no contest”.

Akop Szostak załamany po walce w KSW 45, wywiad

 

 

KSW 45 wyniki gali w Londynie:

 
  • Karol Bedorf vs Phil de Fries  – zwycięstwo przez poddanie w drugiej rundzie (4:28), Karol niestety nie wydarł Philowi pasa mistrzowskiego. De Fries kontrolował walkę od samego początku, Karol próbował kilka razy poddać przeciwnika, lecz bezskutecznie.
  • Popek Monster vs Erko Jun – TKO w (2:08) druga runda, Erko pokonał Popka mocnymi ciosami w parterze. Zaskoczeniem może być długość walki, wszyscy spodziewali się szybkiego rozstrzygnięcia w pierwszej rundzie. Link do skrótu z walki: https://www.facebook.com/konfrontacja/videos/1954004058232824/
  • Michał Materla vs Damian Janikowski – Michał pokonał Damiana w pierwszej rundzie w (3:10) minucie. Walka była dość przewrotna, przez co emocjonująca, na początku szarżą poszedł Damian, jednak doświadczony rywal nie dał się zaskoczyć, przejął inicjatywę, trafił mocnym ciosem i dokończył robotę w parterze.
  • Roberto Soldic vs Dricus Du Plessis – Soldic zwyciężył w 3 rundzie w 2:33 minucie, poprzez TKO (mocne ciosy i nokaut)
  • Marcin Wójcik vs Scott Askham – Scott wygrał przez KO w pierwszej rundzie (1:37), trafił Marcina mocnym kopnięciem w korpus następnie dokończył w parterze.
  • Thiago Silva vs James McSweeney – James został pokonany przez Silve, poprzez jednogłośną decyzję sędziowską (29-28, 29-27, 30-27).
  • Wagner Prado vs Łukasz Parobiec – Prado wygrał w 40 sekundzie, poprzez nokaut (potężny cios sierpowy).
  • Leszek Krakowski vs Alfie Davis – niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Polak Leszek Krakowski, walka, która rozpoczęła galę, była bardzo emocjonująca, nie brakowało wielu ciekawych wymian. Zawodnicy pokazali dobrą równą walkę, sędziowie również mieli problem rozstrzygnąć jednogłośnie ten pojedynek, oto punktacja (29-28, 28-29, 29-27).

Gala KSW 45 stała jak zawsze na wysokim poziomie organizacyjnym, można mieć lekki niedosyt z powodu małej liczby zwycięstw Polaków oraz z nierozstrzygniętej walki Akopa Szostaka, ale cóż taki jest sport, raz się wygrywa raz przegrywa. Miejmy nadzieję, że w kolejnych bojach pokażą się z tej lepszej strony ! : )

 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian RASPER

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz