Phil Heath forma przed Mr Olympia 2020 – The Gift komentuje krytyków

źródło: instagram.com/philheath/

Phil Heath jest na językach wielu krytyków oraz osób związanych z kulturystyką, wszyscy bacznie przyglądają się jego formie przed zawodami Mr Olympia 2020. Phil na swoim koncie posiada aż 7 tytułów Mr Olympia (2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 rok).

W 2018 roku Phil zajął drugie miejsce, ustępując jedynie niesamowitemu Shawnowi Rhodenowi, który przerwał serie zwycięstw Heatha. Właśnie podczas tego występu, Phil miał wyraźny problem ze swoim brzuchem, który był głównym powodem jego drugiego miejsca w 2018 roku.

Phil Heath vs Shawn Rhoden 2018 rok Mr Olympia

W 2019 roku Phil Heath postanowił odpuścić występ – https://www.pakernia24.pl/phil-heat-nie-wystapi-na-mr-olympia-2019/, jednak w tym roku wystąpi, nic dziwnego że zainteresowanie jego formą jest ogromne!

Phil jednak nie afiszuje się zbytnio swoją formą przed Mr Olympia 2020, w swoich mediach społecznościowych jest dość tajemniczy, dziś wrzucił aktualizację w długiej szarej bluzie, gdzie wykonuje uginanie sztangą na biceps…

„Jeszcze tylko 2 dni treningu ramion przed Olimpią!” – skomentował Phil

Jestem prawie pewien, że Phil poprawił stan swoich jelit i jego brzuch okaże się perfekcyjnie dopracowany. Nie sądzę, żeby ryzykował i zdecydował się na występ w 2020 roku z mizerną formą. Z pewnością ma świadomość, że wszystkie oczy fanów oraz krytyków, będą skierowane na jego brzuch.

Phil odpowiada wszystkim krytykom, że zdaje sobie sprawę, na co wszyscy będą patrzeć, i jest to „kure***o przezabawne”

„Myślę, że to zabawne i mówię to każdemu, kto ogląda program, niezależnie od tego, czy jest sędzią, fanem, czy kimkolwiek. 
Kiedy kładziesz tak duży nacisk na tę jedną rzecz, modlę się, aby wszyscy zachowywali tę samą energię na każdej innej części ciała u każdego innego sportowca. Tylko o to proszę, bo uważam, że to sprawiedliwe.”

„Czuję, że najwyraźniej będę w świetnej kondycji” – kontynuował Heath. „Wszystko będzie tam, gdzie tego potrzebuję. 
W przeciwnym razie nigdy bym nie wrócił. 
To po prostu nie ma sensu.”

Phil dodał jeszcze – „Ludzie po prostu tworzą tego typu narrację, aby uzasadnić swoje twierdzenie, że nic nie możesz zrobić. 
To tak, jakby ludzie mówili: „Cóż, on nie startował od dwóch i pół roku, nie może tego zrobić”, ale ile masz Sandowów? 
A kogo pokonałeś, żeby się tam dostać? ”

Wszystko wskazuje na to, że Phil Heath wykorzystał 2,5 roczną przerwę i poprawił środkową sekcję, jednak jak zawsze wszystko zweryfikuje scena!

Jak sądzicie czy Phil Heath zdobędzie swój 8 tytuł Mr Olympia w 2020 roku? Piszcie w komentarzach!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *