HIT: Innowacyjne i nowoczesne urządzenia do odchudzania – FitnessWell

Innowacyjne i nowoczesne urządzenia do odchudzania

fitnesswell

Wraz ze wzrostem zainteresowania i napływem wielu maili z pytaniami w jaki sposób odchudzanie może być przyjemniejsze, postanowiłem zagłębić się w temacie i napisać specjalny artykuł.

Odchudzanie to dla wielu osób termin kojarzący się z czymś nieprzyjemnym, niewygodnym i trudnym. Postanowiłem poszukać coś co zmieni ten stereotyp i zachęci wszystkich odchudzających się do walki ze zbędnymi kilogramami.

Przyszłość Polskich siłowni – nowoczesne maszyny do odchudzania

Podczas jednych z targów, na które często jeździmy z ekipą Pakerni24, wpadłem na bardzo ciekawe urządzenia do odchudzania, które wyprzedzają o lata świetlne te jakie spotykamy na co dzień w zwykłych siłowniach.

Maszyny te wyglądały jak z innej epoki, bardzo innowacyjne i nowoczesne, cieszące się niewiarygodnym powodzeniem za granicami naszego państwa. Jestem pewien, że niebawem wraz z postępem wszystkie te cudeńka trafią do wszystkich naszych siłowni i centrum fitnessu. W Polsce już wiele najnowocześniejszych siłowni, zakupiło właśnie sprzęt z firmy FitnessWell aby dogodzić nawet najbardziej wymagającym klientom i zmaksymalizować efekty odchudzania.

Pierwsze wrażenie i testy urządzeń FitnessWell

aquabike spabike

Osobiście miałem przyjemność wytestować z moją dziewczyną większość urządzeń. Z naszych twarzy nie znikało zdziwienie, byliśmy zachwyceni ich nowoczesnym kształtem oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi jak (Multivision – interaktywny symulator joggingu, który urozmaica ćwiczenie poprzez możliwość wyboru środowiska w którym będzie odbywać się sesja treningowa. Kąt nachylenia bieżni reaguje na zmianę terenu na wyświetlanej wirtualnej trasie na ekranie naszego urządzenia.

Według mojej partnerki, świetnym rozwiązaniem tych maszyn jest indywidualność sesji treningowych. Sprzęt umieszczony jest w oddzielnych specjalnych pomieszczeniach, dzięki których zachowamy intymność ponieważ nasze ciało jest schowane wewnątrz urządzenia. To doskonała opcja dla osób, których ciało nie jest jeszcze idealne i mają na tym punkcie kompleksy.

Urządzenia FitnessWell podczas jednej sesji potrafią spalić nawet 2000 kalorii ! Co sprawia, że efekty są szybkie, trwałe i nasze odchudzanie staje się proste, miłe i skuteczne.

Warto wiedzieć, że podciśnienie w maszynie Vacu Magic ® zwiększa skuteczność treningu, przyspieszając jednocześnie spalanie tkanki tłuszczowej oraz wpływa pozytywnie na redukcję cellulitu. Dodatkowo maszyny FitnessWell regenerują i nadają skórze elastyczności co dla kobiet jest szalenie istotne.

Jestem pewien, że sesje treningowe oraz maszyny FitnessWell, przekonają cię lub twoich klientów, że odchudzanie może być miłe, proste i przyjemne, obalając jednocześnie stworzony mit, który zdeterminował mnie do napisania tego artykułu.

Prezentacja – Vacu Magic

Prezentacja – Magic Vib

Roll Magic – wyroluj zbędne kilogramy

Na zakończenie, ważne informacje

Ważna wiadomość dla osób, zainteresowanych kupnem produktów marki FitnessWell do swoich siłowni, to certyfikat jakości – ISO 9001, który firma posiada.

Na sam koniec chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, że co miesiąc postanowiłem szczegółowo przetestować, każdą maszynę i zdać swoją relację z sesji treningowej aby pomóc wam w wyborze czegoś dla Siebie, bądź w zakupie maszyny do swojej siłowni.

Dane Producenta

Telefon: Tel./Fax: 0048-59 842 36 33 | Mobile: 0048-609 264 126 | Mobile: 0048-601 088 599
Adres: Szymanowskiego 22, 76-200 Słupsk
E-mail: info@fitnesswell.pl

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian + opinia Natalia Marczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *