Fitnesski te najlepsze, seksowne zdjęcia

Polskie fitnesski, czyli seksowne kobiety na scenie

Fitnesski to obiekt pożądania wśród wielu facetów oraz obiekt marzeń i motywacji dla Pań, w tym artykule zaprezentujemy wam 3 najlepsze Polskie zawodniczki fitness, które prezentują rewelacyjną sylwetkę oraz osiągnięcia.

Paulina Mocior – Fitnesski

Niezwykle zgrabna i piękna, z dużymi możliwościami. Nic nie wskazywało jednak, że siłownia stanie się jej drugim domem. Początkowo pracowała na siłowni w recepcji, z czasem jednak codziennie wizyty w pracy przerodziły się w miłość do siłowni. Ćwiczy na siłowni dopiero od 2 lat, a już sędziowie byli gotowi zakwalifikować ją do mistrzostw Europy. W 2014 zdobyła III miejsce w Pucharze Polski. Prywatnie jest bardzo skromną osobą, na scenie zakłada maskę, stając się jedną z głównych bohaterek show. Ma zaledwie 22 lata, więc przed nią jeszcze wiele pięknych lat kariery.

 

Mocior Paulina Fitness

Imię: Paula
Nazwisko: Mocior
Wzrost: 160 cm
Waga: 46 kg
Miasto: Lublin
Klub: SPA Orkana Lublin
Wykształcenie: studentka Politechniki Lubelskiej

Hanna Garboś – Fitnesski

Piękna pani inżynier z Warszawy na siłownię trafiła całkowicie przypadkiem. Pewnego dnia Hanna wybrała się na siłownie ze swoim chłopakiem, który był stałym bywalcem siłowni. Garboś spróbowała swoich sił, a jej ciało było wprost stworzone do fitnessu. Sama Hania sportem zajęła się dość wcześnie, bo w wieku 6 lat rozpoczęła treningi tańca towarzyskiego. Od tamtego czasu występowała w różnych konkursach osiągając coraz lepsze wyniki. W 2013 wygrała Debiuty Kulturystyczne w Ostrowi Mazowieckiej. Po nim zwycięstwo w Mistrzostwach Polski, a w 2014 została Mistrzynią Świata w kategorii Bikini Fitness. Ma niezwykłe predyspozycje i możliwości do bycia najlepszą wśród fitness girl.

 

Hanna Gorboś fitnesski

Imię: Hanna
Nazwisko: Garboś
Wzrost: 162 cm
Waga: 51 kg
Miasto: Warszawa
Klub: Aplauz Warszawa
Wykształcenie: Politechnika Warszawska – Inżynier Budownictwa

Kinga Szweda – Fitnesski

Swoją przygodę zaczęła w 2012 roku. Sukcesy przyszły bardzo wcześnie, po roku ćwiczeń jej osoba eksplodowała – wygrała Debiuty Kulturystyczne 2013 w Ostrowii Mazowicekiej. Do występu na scenie namówił ją chłopak, który nie tylko wierzył w jej umiejętności, ale i przygotowywał posiłki i stroje na pierwsze zawody. Zawsze chciała spróbować swoich sił na scenie, jednak dopiero sukces w debiutach dodał jej wiary. Po tym spróbowała swoich sił w walce z poważniejszymi rywalkami. Zdobyła dwa Mistrzostwa Polski, Mistrzostwo Litwy, Mistrzostwo Europy i najważniejszy tytuł – Wicemistrzostwo Świata i dość niedawno Puchar Polski.

 

Szweda Kinga fitnesska

Imię: Kinga
Nazwisko: Szweda
Wzrost: 169 cm
Waga: 61 kg
Miasto: Tuchola
Klub: Violetta Bydgoszcz
Zawód: Policjantka

 

Redaktor Pakernia24: Tomasz Woliński – wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *