Finał Ninja Warrior 2 Polska Robert Bandosz zwycięzcą relacja

robert bandosz

Zwycięzcą programu Ninja Warrior Poland 2 został Robert Bandosz! 30-latek ma 174 centymetry wzrostu, waży 73 kilogramy, jak widać dość filigranowe rozmiary pomogły zostać zwycięzcą Ninja!

Zawodnik z Sierpc zgarnął główną nagrodę 150 000 złotych, pierwszy tor finałowy przeszedł dość gładko, przy drugim zaszedł najdalej aż do najtrudniejszych elementów, jednak zabrakło sił i ostatecznie wpadł do wody, nie miał okazji stanąć twarzą w twarz z legendarną górą Midoryama!

Tylko 8 zawodników poradziło sobie z pierwszym torem finałowym, pełny jego wymiar przeszli: Mateusz Skrodzki, Michał Grochoła, Jan Tatarowicz, Sebastian Kasprzyk, Bolesław Sobierajski, Wojciech Sobierajski, Dawid Jarosz i oczywiście Robert Bandosz! Najlepszy na pierwszym torze okazał się Bolesław Sobierajski z zapasem czasu 42,03 sekundy!

Robert Bandosz otrzymał tytuł Last Man Standing („ostatni na polu walki”) i oficjalnie nie można nazwać go prawdziwym Ninja, ponieważ nie pokonał całego toru. Jednak był najlepszy spośród 24 zawodników i zasłużenie wygrał drugą edycje programu.

Warto wspomnieć, że Robert wrócił do programu po poważnym załamaniu nerwowym, pokazuje to jak silnym zawodnikiem jest ten zawodnik, zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym jest prawdziwym wojownikiem.

 „Nigdy nie rezygnuj z marzeń

Skomentował Robert Bandosz

Zobacz zmagania Roberta na torze finałowym!

Finał Ninja Warrior 2 Polska był pełen emocji! Dwa razy interweniowała grupa medyczna, jeden z rodziców zawodnika musiał ostudzić swoje emocje i wpadł do wody, która była częścią toru!

Ogólnie podsumowując tegoroczna edycja miała o wiele wyższy poziom niż ta, która odbywała się rok temu. Zawodnicy dali z siebie wszystko, jest mały niedosyt, że nikt nie dał rady przejść całego toru ale nic straconego, widzimy się już za rok! Zamierzacie się zapisać? 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *