Dziecko Roberta Burneiki – znamy płeć, datę, niespotykane imię

dziecko roberta burneiki z kaja kędzierska
Dziecko Roberta Burneiki i Kaja Kędzierska

Dziecko Roberta Burneiki – Hardkorowego Koksa – to ostatnimi czasy jeden z najgorętszych tematów w Świecie kulturystyki, siłowni ale także wśród celebrytów.

Oczywiście Robert sam dziecka sobie nie zrobił … chodź pamiętamy doskonały film z udziałem Arnolda Schwarzeneggera „JUNIOR” – gdzie pokazano, że to może być możliwe : )

Swój wkład w poczęcie dziecka bez wątpienia ma dziewczyna Roberta – Ostrołęczanka Kaja Kędzierska, która jest młodsza od ukochanego aż o 16 lat, co oczywiście w niczym nie przeszkadza i jak widać w tym wypadku, para jest bardzo szczęśliwa.

Baby Shower Burneika – imię dziecka, data porodu, płeć

Data porodu to około 23 Października 2019, czyli jeszcze 1,5 miesiąca, cóż to będzie za radość : )

Kaja i Robert urządzili „Baby Shower” w ostatnim czasie celebrowanie przyjścia dziecka na Świat jest w modzie. Baby Shower to nic innego jak przyjęcie dla przyszłej matki organizowane przez znajomych lub rodzinę z okazji nadchodzącego przyjścia dziecka na Świat. Nowa moda przyszła zza oceanu tak jak było to w przypadku walentynek czy halloween, w Polsce znajduje coraz więcej zwolenników.

Płeć dziecka Roberta Burneiki i Klary Kędzierskiej – podczas przyjęcia para zdradziła płeć swojego dziecka, będzie to „hardkorowa” córka !

Imię dziecka Roberta Burneiki i Klary Kędzierskiej – przyszli rodzice, zdradzili, że imię dla dziecka zostało już wybrane, jednak niestety nic więcej nie chcieli powiedzieć… udało się wydusić jedynie, że imię będzie niespotykane i „hardkorowe” dodał Burneika. Macie pomysły jakie ? Jak tylko się dowiemy, zaktualizujemy wpis.

Zobacz jak para odpoczywała na Litwie – HOT !

Więcej informacji na temat Roberta Burneiki i dziecka:

dziewczyna roberta burneiki
Tak wygląda dziecko Roberta Burneiki na dzień dzisiejszy : ) …

Jak tylko Robert pochwali się dobrą nowiną, od razu poinformujemy o tym w naszych mediach społecznościowych, bądź czujny, to już za około 1,5 miesiąca !

Para rozważała poród w domu w basenie, jednak ostatecznie z powodu wielu obaw poród odbędzie się klasycznie w szpitalu.

Wiadomość o ciąży wybranki Roberta, ostatecznie zdementowała plotki o bezpłodności kulturysty. W imieniu całej redakcji, życzymy wszystkiego co najlepsze dla dzieciątka i wiele radości dla rodziców 🙂

Kilka ciekawostek:

  • Kaja przytyła zaledwie 4 kilogramy od początku ciąży,
  • Kaja wciąż ćwiczy, chodź oczywiście z niską intensywnością.
  • Robert wyznał, że ciąża nie była planowana.
  • Burneika ma zamiar zrezygnować z walk MMA, Kaja jest przeciwna walkom w klatce.
  • Robert i Kaja poznali się prawdopodobnie na siłowni Burneika Gym.

Redaktor Pakernia24: Tomasz Szrejter – Gajns

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *