Dwie piękne fitnesski, siostry? nie – to mama (Shannon Ray) z córką

fitnesski mama córka fit
źródło: instagram.com/shannon_rayyy/

Shannon Ray to kolejny przykład, że wiek to tylko liczby, Amerykańska fitnesska urodziła się 21 Sierpnia 1964 roku, ma aktualnie 56 lat, jej formy mogą pozazdrościć nawet nastolatki!

Fit mamuśka ma czworo dzieci, jak widać nie przeszkodziło jej to by pozostać w formie. Najbardziej podobna do mamy jest jej córka Sommer Ray (24 lata). Wiele facetów widząc te dwie Panie na zakupach, myśli że są siostrami! Sommer na swoim Instagramie ma aktualnie 25,5 miliona obserwujących, swoją sławę zawdzięcza między innymi dzięki pięknym i krągłym pośladkom oraz nietuzinkowej urodzie.

56-letnia Shannon Ray kocha trenować na siłowni, przyznaje, że ćwiczenia pozwalają zachować ją przy zdrowych zmysłach (opiekuje się czworgiem dzieci). Shannon na swoim Instagramie posiada prawie milion obserwatorów!

Shannon na treningach skupia się na dolnej części swojego ciała oraz brzuchu, co widać na załączonych zdjęciach, posiada niesamowitą pupę, nogi oraz umięśniony brzuch.

Shannon Ray może być przykładem do naśladowania i motywacją dla wielu kobiet. Mimo urodzenia czwórki dzieci, trzyma niesamowitą formę i znajduje czas na aktywność fizyczną. Nie ma wymówek!

Fit mamuśka pokazała, że wiek to tylko liczby i jeżeli kochamy coś robić, nic nas nie powstrzyma przed osiągnięciem naszego celu.

Fit mama i córka z „Polskiego podwórka”

Patrząc na Sommer i Shanon, do głowy przychodzi przykład z Polskiego podwórka. Natalia Czajkowska i jej piękna mama.

Można pozazdrościć genetyki do młodego wyglądu, chyba że te niesamowite mamuśki wynalazły „eliksir młodości”? Kto wie…?

Jak to się mówi, „Jeden woli córkę, drugi teściową” jak jest w waszym przypadku, piszcie w komentarzach! 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *