Trener Andrzej Gmitruk nie żyje, zginął w pożarze swojego domu

andrzej gmitruk nie żyje odszedł 2018Nie żyje jeden z najlepszych i najwybitniejszych polskich trenerów oraz menadżerów boksu, Andrzej Gmitruk, zmarł 20 Listopada 2018 roku. Okoliczności śmierci są bardzo tragiczne, 67 letni trener zmarł w pożarze swojego domu, który nastąpił w nocy z Poniedziałku na Wtorek.

Andrzej Gmitruk w swojej karierze, miał pod swoimi skrzydłami wielkich wojowników takich jak: Tomasz Adamek, Andrzej Gołota, Krzysztof Kosedowski, Masternak, Zbigniew Raubo. Ostatnim z jego podopiecznych był Artur Szpilka, któremu towarzyszył w narożniku podczas ostatniej gali w walce z Mariuszem Wachem. 

EDIT:

Nie żyje Andrzej Gmitruk

Według nieoficjalnych informacji, bezpośrednią przyczyną śmierci Gmitruka, nie musiał być pożar, przyczyna zgonu pozostaje więc domysłem i pozostaje nadal nieustalona, czekamy na oficjalne informację.

Jednym z największych sukcesów Gmitruka jako trenera było zdobycie mistrzostwa Świata wraz z Tomaszem Adamkiem w kategoriach junior ciężkiej oraz półciężkiej. Od 2012 roku wraz z Andrzejem Kostyrą, Pan Gmitruk komentował bokserskie walki na kanale Polsat Sport !

Bez wątpienia, śmierć Andrzeja Gmitruka jest strasznym ciosem dla Polskiego boksu, wkład wielkiego trenera w rozwój tej dyscypliny była nieoceniona. Całej rodzinie, znajomym oraz fanom, składamy szczere kondolencje !

Publikujemy Wideo, które udostępnił Pan Andrzej Kostyra na swoim kanale na YouTube:

WIDEO: Odszedł Andrzej Gmitruk, mój bohater …

Wzruszające nagranie : ( [*]

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 4

Dodaj komentarz