AAKG suplement na pompę mięsniową

AAKG – bo liczy się pompa !

aakg suplement

AAKG jest solą kwasu glutarowego oraz argininy. Udowodniono że preparat ten ma wiele wspaniałych właściwości regeneracyjnych oraz pompujących, właśnie ten drugi czynnik odgrywa wielką rolę psychologiczną dla człowieka. Kiedy widzimy że nasze mięśnie stają się większe i napęczniałe mówimy: ale pompa, i podświadomie myślimy że stajemy się więksi i silniejsi. Alfa ketoglutaran uczestniczy w tworzeniu energii z węglowodanów, białek i tłuszczów, natomiast arignina odgrywa istotną rolę w syntezie białek. Połączenie tych dwóch związków skutkuje tym, że AAKG ma silniejsze działanie niż zwykła arginina, poprzez wykorzystanie synergizmu. Oba związki poprawiają biodostępność argininy, dzięki zahamowaniu rozpadu do CO2 i wody, co skutkuje wykorzystaniem większej ilości argininy w procesie syntezy tlenku azotu.

Dodatkowo aakg poprawia zdolności seksualne u mężczyzn, właśnie dzięki poprawie ukrwienia mięśni, jest to dobra informacja dla tych którzy potrzebują trochę wspomóc swoje libido.

W czym pomoże Ci AAKG ?

  • – ma działanie antykataboliczne
  • – wspomaga działanie insuliny, IGF-1, hGH
  • – poprawia ukrwienie mięśni, czyli tzw. Pompa
  • – poprawia wytrzymałość
  • – wspomaga siłę
  • – wspomaga transport substancji odżywczych do mięśni
  • – przyspiesza proces regeneracji

Dawkowanie

Jak to się mówi co kraj to obyczaj i tak jest z dawkowaniem aakg niektórzy mówią że można stosować preparat tylko przed treningiem aby poprawić pompę mięśniową ponieważ szkoda preparatu poza treningiem, lecz nie zgadzam się z tą wersją ponieważ poza pompą ma on wiele innych właściwości jak np. regeneracyjną.

Przykładowo podamy dawkowanie z firmy TREC
Jedna porcja preparatu to 4 kapsułki, należy ją popić 300 ml wody:
W dni treningowe: Jedna porcja 30 minut przed treningiem oraz druga porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nie treningowe: Jedna porcja 30 minut przed pierwszym posiłkiem oraz druga porcja przed snem.

AAKG uzupełnienie

AAKG możemy spotkać w suplementach, które wspomagają rozrost masy mięśniowej, oraz tych które pomagają w transporcie tlenku azotu (NO2). Ten związek możemy spotkać w przedtreningówkach, oraz tych suplementach które stosujemy po treningach. Stosowana jest w sportach siłowych, wytrzymałościowo – siłowych oraz wytrzymałościowych, w procesach rekonwalescencji po urazach i kontuzjach. Wielu zawodników, nie tylko tych zawodowych, nie wyobraża sobie treningu bez AAKG, która zyskała duże grono odbiorców.

AAKG spotkamy w formie shotów, czyli ampułek z dużą dawką, oraz kapsułkach i proszkach. Sam stosowałem ten suplement w postaci kapsułek i do dziś doceniam jego wielką pomoc w treningach. Zawsze chętnie do niego wracam. Cóż mogę więcej powiedzieć? Standardową informacją jest to, że nie należy przesadzać z jego suplementacją, wszystko w nadmiarze szkodzi, w tym wypadku nie jest inaczej.

Redaktor Pakernia24: Tomasz Woliński

Ocena: 5/5 | Głosów: 5

Dodaj komentarz