Big Ramy forma 3 tygodnie przed Mr Olympia 2020 – jest potężny!

źródło: instagram.com/big_ramy/

Egipski kulturysta Mamdouh Elssbiay „Big Ramy” opublikował wczoraj na swoim Instagramie aktualizację swojej formy, trzeba przyznać, że wygląda imponująco! Widać, że Big Ramy nie zamierza zmarnować specjalnego zaproszenia na Mr Olympia 2020, które otrzymał od Jima Manionowa i Jake’a Wooda – https://www.pakernia24.pl/big-ramy-zaproszenie-mr-olympia-2020/

Rok temu Big Ramy nie wystąpił podczas Mr Olympia, w 2018 roku zajął 6 miejsce, jego najlepszym rezultatem w tych najważniejszych zawodach w roku to 2 miejsce z 2017! Trzeba przyznać, że jego forma z 2020 roku robi wielkie wrażenie. Pozostały 3 tygodnie do tegorocznej Olimpii a jego waskularyzacja na bicepsach jest nie z tej ziemi!

Wiele osób nie było zadowolona z faktu, że Big Ramy otrzymał specjalne zaproszenie na Mr Olympia 2020, według nas otrzymał je całkowicie zasłużenie. Widać, że przykłada się do treningów i wniesie na scenę formę godną podziwu, kto wie być może powalczy o TOP3?

Jednak Big Ramy zdążył nas przyzwyczaić do niewiarygodnych aktualizacji przed zawodami, a na same zawody forma nie wyglądała już tak doskonale jak byśmy sobie tego życzyli. Bez wątpienia Egipcjanin ma predyspozycję i genetykę do tego, żeby być jednym z czołowych kulturystów na Świecie.

Tutaj wideo z 13 Listopada

Big Ramy obiecuje swoim fanom, że wystąpi na Mr Olympia 2020, widać, że chcę wnieść na scenę formę rodem z najlepszego 2017 roku, kiedy w zawodach Mr Olympia, lepszy był jedynie Phil Heath. Na wideo z treningu bicepsów, widzimy wyraźnie jaki udało mu się osiągnąć kosmiczny poziom docięcia, można mieć wrażenie, że jego żyły mają zamiar eksplodować!

Big Ramy słynie z ogromnej masy mięśniowej, którą wnosi na scenę, jeżeli uda mu się idealnie zbilansować sylwetkę i dociąć w odpowiednim momencie, może ostro namieszać w stawce. Miejmy nadzieję, że skrócony czas na przygotowanie do Mr Olympia 2020 nie przeszkodzi mu w zaprezentowaniu najlepszej formy w życiu!

Jak oceniacie szansę Big Ramiego na tegorocznej Olympii? Piszcie w komentarzach!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz