16 letni Pudzianowski niesamowite jak się zmienił

Mariusz Pudzianowski 16 lat!

młody mariusz pudzianowski 17 latParę dni temu znany i lubiany ze Strongmanów, aktualnie zawodnik MMA, Mariusz Pudzianowski, opublikował na swoim profilu na facebooku, bardzo ciekawe zdjęcie, które ukazuje jego osobę w wieku 16 lat, kiedy to rozpoczynał swoją karierę ze sportami siłowymi.

Zdjęcie które wam ukażemy w tym newsie ma 22 lata, zostało zrobione podczas Mistrzostw Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, sam Mariusz Pudzianowski określa ten okres jako początek wszystkiego co wydarzyło się w jego sportowej karierze! Pod okiem ojca, sztangisty Wojciecha Pudzianowskiego, jako 16 latek uzyskał niesamowity wynik 160 kg na ławie, jedynie dwa lata później, wynik ten poprawił do ponad 200 kg.

Jednak Pudzian sławę zdobył dopiero dzięki zawodom StrongMan, jego debiut to 1 Maja 1999 roku, stał się prawdziwą gwiazdą i mentorem dla wielu ćwiczących na siłowni, a nawet entuzjastów sportu jakim jest kulturystyka, pewnie dlatego że dysponował on niesamowitą rzeźbą ciała.

Chcesz zobaczyć zdjęcie? Zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Jego kariera rozwijała się błyskawicznie, długo nie trzeba było czekać na pierwszy tytuł Mistrza Świata Strongman, doszedł on do rekordowej liczby tytułów, ta sztuka udała mu się aż 5 razy ! Jest on jedynym Mistrzem Świata Strongman z Polski. Kiedy odszedł ze StrongMan, wszyscy kibice byli zawiedzeni, to już nie było to samo, dyscyplina mocno podupadła, zwłaszcza w Polsce, gdzie najwierniejsi fajni którzy co Niedziela zasiadali przed telewizory aby zobaczyć Pudziana w akcji, nie mieli już takiej możliwości. Aktualnie nasz
Polski mistrz zmienił dyscyplinę na MMA, jego przygoda ze sportami walki bywała różna, od spektakularnego zwycięstwa nad Najmanem, po bolesną przegraną z Timem Sylvią, aż po zwycięstwa z Bobem Sappem, Erickiem oraz Pawłem Nastulą i Rollesem Gracie. Jednego możemy być pewni, Pudzian tanio skóry nie sprzeda, zaskoczy nas jeszcze wiele razy i na pewno nie powiedział ostatniego słowa !

Zdjęcie Pudziana MP Wyciskanie leżąc 16 lat

mariusz pudzianowski w wieku 16 lat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *