Były strongman Hafthor Bjornsson stoczy pokazową walkę z Stevenem Wardem

źródło: instagram.com/thorbjornsson/

Szykuje się kolejny sensacyjny pojedynek, były strongman Hafthor Bjornsson vs profesjonalny brytyjski bokser Steven Ward. Wszyscy czekają na pojedynek dwóch strongmanów Eddie Hall vs Bjornsson (https://www.pakernia24.pl/boks-eddie-hall-hafthor-bjornsson-walka-strongman/) – a tu całkiem nieoczekiwanie „kroi” się szybszy debiut potężnego Islandczyka znanego z „Gry o tron”.

Pojedynek Eddie Hall vs Bjornsson jest planowany na Wrzesień 2021 roku i ten termin miał być bokserskim debiutem Hafthora, jak się okazuje Bjornsson postanowił przyspieszyć swój debiut w ringu, walka pokazowa z Wardem ma odbyć się już 16 Stycznia 2021 roku!

„Jestem bardzo podekscytowany, aby ogłosić, że mój pierwszy mecz pokazowy zaplanowany jest na 16 stycznia i wkrótce będzie można zobaczyć szczegóły na ten temat! 
Wejście na ring z zawodowym bokserem nie tylko pokaże to, czego się nauczyłem, ale także da mi możliwość przekonania się, nad czym będę musiał popracować w nadchodzących miesiącach. 
Jestem bardzo podekscytowany tą możliwością nauki i „wymianom ciosów” – skomentował nadchodzącą walkę Hafthor Bjornsson

Steven Ward to brytyjski, profesjonalny bokser 30-latek stoczył 14 walk, wygrał 13 z nich (w tym 4 przez K.O), przegrał jedynie jedną walkę, jego pogromcą był Ricards Bolotniks.

Walka Hafthora z Wardem odbędzie się w Reykjaviku na Islandii. Bjornsson dzięki temu starciu zdobędzie bardzo cenne doświadczenie w walce oraz towarzyszącej otoczce poza ringowej, która z pewnością jest bardzo stresująca dla debiutanta. Dzięki temu wydarzeniu, Hafthor zdobędzie większą pewność siebie przed starciem z Eddie Hallem we Wrześniu.

Dowiedz się dlaczego Hafthor odszedł ze strongman? https://www.pakernia24.pl/emerytura-hafthor-bjornsson-strongman/

Jak uważacie, czy olbrzymi Hafthor (206 centymetrów wzrostu) pokaże coś ciekawego podczas debiutu w ringu? Czy jest w stanie zdominować walkę z przeciwnikiem, który ma „zaledwie” 188 centymetrów wzrostu? Czy jednak doświadczenie Warda zadecyduje i całkowicie zniweluje różnicę warunków fizycznych tych zawodników?

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *