Mistrz Strongman Hafþór Júlíus Björnsson góra wziął ślub

Aktualny mistrz Świata Strongman z 2018 roku, 29-letni Islandczyk Hafþór Júlíus Björnsson, w zeszłą sobotę 20 Października powiadomił, że wziął ślub !

Przy okazji warto wspomnieć, że nasz reprezentant Mateusz Kieliszkowski, był nieco gorszy od mistrza i jest aktualnym wicemistrzem Świata Strongman, brawo ! : ) Trzecie miejsce zajął Brian Shaw !

Wróćmy do znanego między innymi z serialu gry o tron, Juliusa, który poślubił Kanadyjkę Kelsey Henson, tworzą wyjątkową parę, ponieważ różni ich bagatela pół metra wzrostu !

Hafþór Júlíus Björnsson ma 208 centymetrów wzrostu, ważąc przy tym około 180 – 200 kilogramów, nie dziwi więc wcale pseudonim – (the moutain -góra) oraz thor : )

Hafþór Júlíus Björnsson wymiary oraz wyniki siłowe:

Wzrost: 208 cm

Waga: 180 – 200 kg

Przysiad: 440 kg

Martwy ciąg na oponach: 460 kg

Hafþór Júlíus Björnsson oprócz czynnego zawodnika Strongman, jest aktorem oraz byłym koszykarzem.

Hafþór Júlíus Björnsson – ślub i małżonka

Jego żona Kelsey Henson, ma 157 centymetrów wzrostu, przy 52 kg wagi, również podziela pasję strongmana i jest aktywną osobą, często przebywającą na sali treningowej. Kelsey jest blogerką fitness oraz lifestyle.

Hafþór Júlíus Björnsson wziął ślub 

Góra udostępnił na instagramie wpis dotyczący wydarzenia: „Z wielką przyjemnością mogę teraz zadzwonić do Kelsey Morgan Henson, mojej żony! Trzymam tę piękną kobietę przez resztę naszego życia! Jestem bardzo podekscytowany wszystkimi przyszłymi przygodami, którymi będziemy się zajmować ramię w ramię.”

Kesley w odpowiedzi: „Nie mogę się doczekać, aż uda mi się wyciągnąć tego wielkiego faceta do końca życia.  
@thorbjornsson Kocham cię teraz i na zawsze i obiecuję stanąć po twojej stronie przez całe życie, które rzuca na nas. Kocham Cię kochanie!”

Małżonkowie, są aktualnie w drodze do Dubaju, udostępniając wpis na instagramie, przyznali, ze są bardzo podekscytowani tym faktem : )

Pozostaje nam, życzyć młodej parze, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, wytrwałości : ) ! 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz