Ekipa Pakernia24 – kulturystyka i fitness

rasper

Walczak Sebastian (Rasper) – właściciel

Funkcje: administrator, webmaster, redaktor, marketing, reklama, public relations

Krótka biografia: Witam, mam na imię Sebastian dla znajomych Rasper, w tym roku kończę 25 lat od zawsze moją pasją był sport i informatyka. Zabawne ponieważ obie te kategorie odbiegają od siebie o kilka kilometrów. Zanim jednak zacząłem interesować się kulturystyką i fitness moje losy w sporcie przechodziły kilka etapów od piłki nożnej w klubie (jako dziecko), po zawody lekkoatletyczne (byłem świetnym sprinterem) zdobywałem wiele nagród. Jednak w wieku 16 lat moje zainteresowania poszły w kierunku kulturystyki i tak zostało do dziś. Siedzę w temacie już 9 lat. Moim priorytetem jest zdrowa i wysportowana sylwetka. Poza sportem od 14 roku życia zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. Dzięki tym umiejętnościom możecie czerpać wiedzę m.in. z tej strony.

Kontakt: e-mail – pakernia24@wp.pl | gg – 606 70 99 | tel. – 794 044 595

 

domazer

Adam Domazer – specjalista – trener osobisty

Funkcje: specjalista pakernia24, trener osobisty, public relation

Krótka biografia: Cześć nazywam się Adam Domazer , urodziłem się 1991 roku w Iławie . Moja przygoda ze sportem siłowym zaczęła się mając dokładnie 12 lat , gdzie do treningu zachęcił mnie właśnie mój ojciec ( Zbigniew Domazer ) . Pierwsze treningi odbywały się spontanicznie w domowej, piwnicznej siłowni, którą zrobiłem z moim tatą . W mojej rodziny były już od dawna takie gesty siły okazywane , czy to poprzez przyjacielskie ściskanie dłoni na przywitanie, czy to siłowanie na rękę . Mój tata był znakomitym zapaśnikiem , trenował w klubie gdzie uczył się Jacek Fafiński ( srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich Atlanta 1996 w zapasach w stylu wolnym ). Do dziś tata podśmiewa się , że niekiedy podpowiadał Jackowi z kumplami na zawodach. Mając już 16 lat wyciskałem 150 kg na ławeczce płaskiej , gdzie zauważył mnie lokalny pasjonat sportów siłowych ( Zbigniew Kowalkowski ) , z którym zapoczątkowałem indywidualne treningi. Po dwóch miesiącach treningów , wygrałem lokalne zawody strong man , gdzie startowali lokalni seniorzy . Pamiętam , że wówczas poznałem smak zwycięstwa , spodobało mi się to i postanowiłem się wziąć za to bardziej poważnie. No i dwa lata później , mając 18 lat postanowiłem wypłynąć na szerokie wody i rywalizować na ogólnopolskiej randze strongman. Nie było lekko , ale ciężkie przygotowania popłacały .

Kontakt: e-mail – pakernia24@wp.pl

 

 

Janczak Bartłomiej (Yankes) – redaktor

Funkcje: redaktor, face-book fanpage admin, pomocnik admina

Krótka biografia: Cześć, nazywam się Bartek mam 22 lata i urodziłem się w Kaliszu w Woj. Wielkopolskim. Skończyłem szkołe zawodową o profilu cukierniczym, chociaż obecnie mało mnie łączy z tym zawodem, z dnia na dzień uczę się czegoś nowego, szczególnie pisząc dla was artykuły i nie tylko. Moimi hobby są piłka nożna, siatkówka, siłownia oraz pisanie. Z siłownią miałem sporo przygód, niestety większość źle się kończyły. Pierwszy raz poważnie wziąłem sie za treningi w 2012 roku wtedy to razem z 2 kumplami zrobiliśmy własną siłownie w piwnicy, był to nasz azyl. Początki bywają trudne, troche ćwiczyłem zapał był ale przez mój słaby wtedy charakter miałem długie przerwy, jak wracałem to na 2-3 msc i znowu lipa, nie jestem z tego dumny, ale też nie ukrywam tego że byłem wtedy słaby. Kiedy wszystko zaczeło sie układać, były regularne treningi i chęci, doszło u mnie do wypadku, zostałem potrącony przez samochód i złamałem obojczyk, długa przerwa i znowu brak ćwiczeń i progresu. W 2014 miałem kolejny wypadek tym razem na boisku grając w piłke skręciłem kolano i zerwałem częściowo więzadło, od tamtej pory nie gram w piłke a nawet i w siatke bo kontuzja się odzywa. Mój wygląd zawdzięczam tylko sobie, mogłem sie bardziej postarać, za młodych lat zmobiliować się i uważać. Ja teraz muszę się przykładać jeszcze bardziej żeby osiągnąć cel do którego dążę. Tak po krótce wygląda moja historia z siłownią. Polecam nie brać przykładu zemnie, nie poddawać się jak ja to zrobiłem, iść w zaparte po swoje, ja teraz żałuje a Ciebie proszę o wyciągnięcie lekcji z mojej historii.

Kontakt: e-mail – pakernia24@wp.pl

 

wolin

Woliński Tomasz (Wolin) – redaktor

Funkcje: prawa ręka admina, redaktor, face-book fanpage admin

Krótka biografia: Jestem Tomek, znajomi mówią do mnie Wolin. Siłownią zainspirowałem się w Sierpniu 2010r. widząc postępy mojego przyjaciela, jednocześnie właściciela tej strony. To on stał się moim mentorem. Dziś jestem bogatszy o doświadczenie i rady mądrych osób. Preferuje ciężki trening siłowy. Moją najlepszą partią są ramiona, najsłabszą – klatka piersiowa. Dziś radzę sobie z mankamentami. Co mogę poradzić wszystkim, którzy zaczynają swoją przygodę z siłownią? Nigdy się nie poddawajcie ! Sam borykałem się z ciężkimi kontuzjami – złamana noga, zerwane więzadła krzyżowe w obu kolanach, jednak nigdy nie zwątpiłem w istotę kulturystyki. Nieważne ile razy padniesz, ważne byś za każdym razem wstawał. Życie jest jedno, dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.

Kontakt: e-mail – tomaszwolinski@pakernia24.pl | gg – 3434593 | tel. 694 345 842

 

natalia

Marczak Natalia (Nati) – redaktorka

Funkcje: redaktorka działu fitness i zdrowie

Krótka biografia: Cześć, mam na imię Natalia. Mam 22 lata, interesuję się wszystkim co dotyczy zdrowia, urody oraz fitness, dlatego też w tych strefach skupię swoją wiedzę na portalu Pakernia24. Temat zdrowia towarzyszy mi od dzieciństwa, moja babcia pracowała w szpitalu, mama również zatrudniona jest w służbie zdrowia, więc mimowolnie jestem przesiąknięta wiedzą w tej sferze. Uwielbiam wszystko co związane z aktywnością fizyczną, ruch jest obecny w moim tygodniowym grafiku dosłownie każdego dnia. Biegam, chodzę na basen, jeżdżę na rowerze, na rolkach, jestem pełna energii. Poza tym moim hobby jest jazda na nartach, kiedy szusuję po górach jestem w innym świecie… Taki tryb życia pozwala mi, cieszyć się świetną figurą oraz zdrowiem. Pozdrawiam.

Kontakt: e-mail – natalia.pakernia24@wp.pl

 

darek skiba

Skiba Dariusz – redaktor

Funkcje: redaktor

Krótka biografia: Krótko , urodziłem się po to by tworzyć piekło na Ziemi , he he , żart . Zacząłem trenować w maju 75r w mojej domowej siłce by po 2,5 latach treningu zadebiutować w nieoficjalnych Mistrzostwach Państw Socjalistycznych zajmując III -cie miejsce w kategorii jun.powyżej 175cm i wyciskając 180kg . W 1979r poszedłem do Wojska a po wyjściu zamieszkałem w Łodzi . Pracowałem w Największej Fabryce Bawełny w Polsce ZPB POLTEX . Po kilku latach wróciłem do Sportu . Otrzymałem Dyplom Trenera Instruktora jako dokument Rządowy podpisany przez Ministerstwo Edukacji i Kultury Fizycznej ( nie federacji ) Startowałem jednak nader rzadko z przyczyn natury obiektywnej ( w tym 2 kontuzje kręgosłupa ) . Reprezentowałem KSS SPOŁEM ŁÓDŹ i TKKF RAJ w którym byłem jako pierwszy w Polsce zatrudniony na pełen etat trenera-instruktora . Pracowałem w kilku Klubach w Polsce i za granicą . Za mojej kadencji Body Line Group Łódź zdobyło 2krotne Mistrzostwo Polski Drużynowo , ponadto byłem mentorem kilku Mistrzów Polski , Europy i Świata np. Julita Bogatek , Paweł Brzózka , Ewa Kryńska – kulturystyka , Dariusz Mirowski – Pover Lifting .. Jako trener pracowałem tez w Niemczech . Kulturystyka dla mnie zakończyła się juz w 1985 w Sydney czyli wraz z ostatnim występem Arnolda S. Później juz tylko biernie obserwowałem to co się dzieje w tym Sporcie który zaczął tracić swój sens jako baza i podstawa innych dyscyplin poprzez sterydy.

Kontakt: e-mail – pakernia24@wp.pl