Bilety w Suwałkach z mPay – szybko i wygodnie

bilety mpayŻyjąc w XXI wieku, skazani jesteśmy na ciągłe działanie i gotowość do przemieszczania się. Aby osiągnąć sukces w wielu dziedzinach życia, musimy nauczyć się gospodarowania własnym czasem. Nierzadko cierpimy na jego brak. Warto zaoszczędzić cenne minuty nawet na najprostszych czynnościach. Przykładem może być tutaj zakup biletów komunikacji miejskiej. Dziś nawet w mniejszych miastach możemy zrobić to szybko i wygodnie.

Aplikacja mPay – jak to działa?

Jeśli chcesz kupić bilety w Suwałkach, nie potrzebujesz już stać w kolejce do kiosku. Wystarczy zainstalować aplikację i posiadać dostęp do internetu z poziomu smartfona. Bilet możemy kupić w dowolnym momencie. Jest to bardzo wygodne, a zalety aplikacji odczujemy szczególnie w nocy lub w niedzielę czy dzień świąteczny, kiedy zakup biletu w kiosku będzie niemożliwy. Interfejs aplikacji poprowadzi nas przez procedurę zakupu. Po wybraniu miasta, wybierzemy rodzaj biletu i numer linii autobusowej. Na koniec płatność potwierdzimy indywidualnym PIN-em. Ale jak zapłacić za bilet? Zanim wykorzystamy aplikację, trzeba będzie zintegrować ją z naszą kartą płatniczą. Jeśli nie chcemy tego robić, możemy zasilić wirtualną portmonetkę aplikacji, która umożliwi nam zakup bezproblemowy zakup biletów w Suwałkach.

Kupowanie biletów przy pomocy smartfona a bezpieczeństwo

Dokonywanie płatności przez telefon może wzbudzać uzasadnione obawy. Aby chronić nasze pieniądze, projektanci aplikacji wprowadzili zabezpieczenie w postaci indywidualnego kodu PIN. Osoby postronne nie będą w stanie posłużyć się aplikacją, jeśli nie będą znały numeru zabezpieczającego.

A co z kontrolą?

Zakup biletów w Suwałkach przez mPay ma jeszcze jedną zaletę. W trakcie kontroli nie musimy szukać małego kartonika. Telefon zlokalizujemy dużo szybciej. Aby uzyskać dostęp do biletu w trakcie kontroli, wystarczy w aplikacji wpisać kod kontrolera, który wyświetli potwierdzenie zakupu biletu.

Jak widać, korzystanie z aplikacji mPay to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują przemieścić się komunikacją miejską w Suwałkach i nie mogą (lub nie chcą) szukać kiosku, w którym mogliby kupić bilet na przejazd. Więcej informacji na temat aplikacji znajdziesz tutaj: https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-suwalki/.

Jedna odpowiedź w temacie “Bilety w Suwałkach z mPay – szybko i wygodnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.