WYNIKI: Zawody MŚ kulturystyka Benidorm 2018

wyniki mistrzostwa świata kulturystyka benidorm 2018Pierwszy dzień zawodów za nami, poznaj wyniki Mistrzostw Świata Benidorm 2018: zawodnicy zaprezentowali się w następujących kategoriach: kulturystyka klasyczna, fitness plażowe mężczyzn oraz Classic Physique. Ostatnia kategoria, okazała się bardzo szczęśliwa dla naszego reprezentanta Tomasza Sadkowskiego, który stanął na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal w Classic Physique do 171 centymetrów (na zdjęciu drugi od prawej) !

Droga do Mistrzostw Świata dla Tomasza, była niezwykle trudna, na swoim profilu na FaceBooku napisał post, w którym poinformował fanów o paskudnej kontuzji z Lutego „Beznadziejna kontuzja, zerwane ścięgno mięśnia dwugłowego ramienia, która 2 tygodnie później kończy się operacją.” Pomimo to nie poddał się i wywalczył medal na Mistrzostwach Świata w Hiszpanii, brawo !

W Overallu w kategorii kulturystyka klasyczna mężczyzn, zwyciężył Irańczyk – Vahid Badpi, drugie miejsce również Irańczyk Farshad Valipour, brązowy medal zdobył Chińczyk Wang Wei.

W Overallu Classic Physique, na pierwszym stopniu podium stanął Słowak Peter Tatarka, drugie miejsce – Vadym Vasylevskyi z Ukrainy oraz 3 miejsce dla Jorge Patzana z Guatemalii. 

Transmisja online drugiego dnia już dziś 11.11.2018r od 10:00 !

Link —> http://www.pakernia24.pl/stream-online-benidorm-2018/

Drugi dzień zawodów przyniósł dla naszej reprezentacji kolejny brązowy medal, tym razem szczęśliwcem okazał się Bartosz Kowalski, który stanął na najniższym stopniu podium w kategorii kulturystyka do 90 kilogramów, gratulacje !

benidorm wyniki 2018
Bartosz, zawodnik pierwszy od prawej

Kategorię kulturystyka mężczyzn Orevall, całkowicie zdominowali zawodnicy z Iranu, aż 6 pierwszych miejsc, zajęli zawodnicy właśnie z tego Państwa !

Podium wyglądało następująco: 1 msc –  Roshanzamirtabari Morteza, 2 msc – Aliakbar Nik Bakht oraz 3 msc –  Seyedzinolabedin Mohammadi.

Wyniki zawodów kulturystyka Benidorm 2018 !

Oto całościowe wyniki zawodów – Benidorm – Hiszpania 2018

—> Pełne wyniki: https://ifbb.com/wp-content/uploads/PDF/Results_IFBB-World-Championship-of-Bodybuilding_2018_Geral.pdfhttps://www.pzkfits.pl/wp-content/uploads/2018/11/Results_IFBB-World-Championship-of-Bodybuilding-2018.pdf

 

 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

WYNIKI: Zawody MŚ kulturystyka Benidorm 2018
5 (100%) 4 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *