Wyniki zawodów: MP kulturystyka i fitness Gorzów wielkopolski 2018

wyniki zawodów gorzów wielkopolski 2018 kulturystyka i fitnessW tym tygodniu informowaliśmy o Mistrzostwach Polski w kulturystyce i fitness – weteranów, juniorów oraz szkół ponadpodstawowych, które odbyły się w Gorzowie Wielkopolskim, oto wyniki zawodów:

W IX Mistrzostwach Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness w  kategorii Kulturystyka mężczyzn do 18 roku życia” zwyciężył Jakub Doleciński z klubu KS Olimp Zabrze, drugie miejsce zajął Paweł Angulski, najniższy stopień podium należał do Amadeusza Kaczmarka.

Kategorie Kulturystyka mężczyzn do 23 roku życia, zwyciężył Kamil Jaworski, (niezrzeszony z żadnym klubem), drugie miejsce zajął Jacek Kozak a trzecie Damian Bielski. W kulturystyce OPEN, Kamil Jaworski musiał uznać wyższość kolegi z młodszej kategorii – Jakubowi Dolecińskiemu.

Kategoria Bikini fitness kobiet do 23 lat należała do Patrycji Słaby, w kategorii fitness plażowe mężczyzn do 23 lat zwyciężył Rafał Stopiński z klubu UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski.

Pełne Wyniki: Mistrzostwa Polski Kulturystyka i fitness Gorzów Wielkopolski 2018

wyniki Mistrzostw Polski Szkół Ponadpodstawowych

wyniki Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów – Gorzów Wielkopolski 2018

Wszystkim zwycięzcą serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, mamy nadzieję, że pozostałym zawodnikom nie zabraknie determinacji i siły w dalszych występach na scenie kulturystycznej : )

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian