Kolejna operacja Ronniego Colemana zakończona powodzeniem

ronnie coleman operacja 2018Ronnie Coleman przeszedł operację kręgosłupa. 53-letni Big Ron borykał się ostatnio z bólem w dolnej części pleców oraz utykaniem na jedną nogę, konieczna okazała się operacja. Zabieg na całe szczęście został zakończony powodzeniem!

Termin co prawda przesunął się o dwa tygodnie lecz Ronnie, wcale nie przejął się tym faktem, czas ten spędził ostro trenując na siłowni (to się nazywa miłość do kulturystyki) 🙂 

Z ostatniej chwili, najnowsze wieści nie są dobre 🙁 

Kiedy powróci ?

Po zabiegu ośmiokrotny zdobywca statuetki Sandowa – tytułu Mr Olympia, będzie miał około 6 miesięcy przerwy od sali treningowej. Nic dziwnego, że przed zabiegiem Big Ron postanowił maksymalnie wykorzystać okazję i robić to co kocha najbardziej, czyli ciężki trening, przyznał że bez niego będzie mu bardzo ciężko.

Czy było warto ?

Ronnie zapytany czy było warto poświęcić się tak dla tytułów, powiedział że było warto i jedyne co by zrobił inaczej to ciężej trenował – to się nazywa Mistrzostwo 🙂 !

Kulturysta tymczasem odpoczywa w towarzystwie rodziny i przyjaciół, jest wdzięczny swoim fanom i dziękuje za wsparcie w trudnych chwilach. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć szybkiego powrotu do zdrowia, wielkiemu 53-letniemu mistrzowi!

Ronnie Coleman motywacja – WIDEO

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Kolejna operacja Ronniego Colemana zakończona powodzeniem
5 (100%) 3 votes

3 komentarze o “Kolejna operacja Ronniego Colemana zakończona powodzeniem

 • 19 lutego 2018 godzina 10:46
  Link do komentarza

  Ledwo go zoperowali, a już trenuje. Świetny gość. Ja po okropnej kontuzji barku straciłem większość formy. Praktycznie musiałem zacząć od zera. Dobrze że trener personalny przyszedł z pomocą i podrzucił LargoMass, który w całkowicie naturalnym składzie zawiera argininę, karnitynę i naturalny booster testosteronu. Dzięki temu w krótkim czasie tkanka mięśniowa przyrosła, a ja wróciłem do swojej sylwetki.

  Odpowiedz
  • 27 marca 2018 godzina 09:48
   Link do komentarza

   Przestań spamować tym niedziałającym gównem. Wstydu nie masz wciskać ludziom takie kłamstwa i zarabiać na niewiedzy innych?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *