Rich Piana kulturysta, aktor – wymiary i biografia

 

Rich Piana – kulturysta, kaskader, aktor

rich piana

Rich Piana sam o sobie mówi, że odrzucił człowieczeństwo. Po tych słowach i jego wyglądzie faktycznie można stwierdzić, że wygląda jak bestia. Wytatuowany, wymiary: 183 cm wzrostu, 120 kilogramów żywej wagi, biceps 59 cm, wynik podczas mierzenia przez redaktora w filmiku z jakichś targów. Rich Piana zmarł 17 Sierpnia 2017 roku.

Tak właśnie prezentują się statystyki 45-letniego Richa Piany. Sam jednak poprzez ubiór stara się odmłodzić i wychodzi mu to całkiem nieźle, wielu jego fanów nie wierzy w wiek amerykańskiego kulturysty. Jego przydomek Mister California wziął się od miejsca jego zamieszkania – Kaliforni. Na siłowni zaczął bardzo wcześnie, bo już w wieku 11 lat podjął pierwsze treningi siłowe. Sam nigdy nie ma dość treningów, chce być większy, silniejszy, chce więcej trenować, mieć więcej mięśni.

Dlatego też je nawet do 12 posiłków dziennie tłumacząc to, że jeśli chce się być dużym, trzeba dużo jeść. Od dzieciaka jego obsesją było posiadać duże ramiona. Trenował je codziennie, powoli dochodząc do tego, co tak naprawdę liczy się w treningu. Biceps i triceps pomimo tego pozostał częściej trenowany niż inne partie mięśniowe, co spowodowało eksplozją masy mięśniowej.

Rich Piana pracuje jako trener personalny i instruktor, jednak sam dorobił się na handlu i wynajmie nieruchomości. Występował jako kaskader w Planecie Małp, oraz na planie serialu Hoży Doktorzy. Największą popularność zyskał dzięki serii Leaving humanity behind. Stąd wielu nazywa go mutant, gdyż tam taką rolę odgrywał.

W tej serii dowiadujemy się jak Rich Piana trenuje, je, co lubi w kobietach. Sam stwierdza, że wie, że liczy się wnętrze, ale sam woli stawiać na wygląd zewnętrzny, to co jest związane z fizyką ciała, urodą. Jego kobieta musiała by być w tym elemencie ideałem. Jego wygląd też został poddany operacjom plastycznym, poprawiał sobie szczękę, całą twarz, w tym usta. Posiada niezliczoną ilość tatuaży – chce wyglądać jako młody Bóg. Sam jednak ciągle twierdzi, że wszystko osiągnął dzięki ciężkim treningom i nie poddawajmy tego ocenie. Każdego z nas oceni czas.

Tak trenuje Rich Piana:

Redaktor Pakernia24: Woliński Tomasz

Rich Piana kulturysta, aktor – wymiary i biografia
5 (100%) 5 votes

3 komentarze o “Rich Piana kulturysta, aktor – wymiary i biografia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *