5latek pobił rekord Świata, wykonał 4105 pompek !

rekord świata 5 latek 4105 pompekNiesamowity czeczeński 5-latek Rahim Kuriew, dokonał niemożliwego. Przedszkolak wykonał 4105 pompek w 2 godziny i 25 minut

Tym samym pobił aktualny rekord Świata, jednak jego wyczyn nie został wpisany do księgi rekordów, ponieważ komisja nadzorująca uznała, że nie wszystko, było w porządku z powodu wielu uchybień nie uznali oficjalnie rekordu.

Rekord Świata 4105 pompek !?

Żal chłopca, zrobiło się przywódcy czeczeńskiej Republiki, na otarcie łez Ramzan Kaprow, kupił chłopcu nowego białego mercedesa C180 !

Ten wyczyn nie mieści się w głowie, skąd ten mały ma tyle siły, wiele osób zadaje sobie to pytanie.

mercedes c180 rekord pompek

Oto zdjęcie chłopca i jego nowego merca 🙂

Młody chłopiec co prawda, nie może prowadzić nowego auta, lecz KADYROW powiedział „Niech Cię ojciec wozi, jesteś wart wszystkiego co najlepsze”. Dlatego też samochodem, puki co będzie kierował ojciec siłacza.

5-latek nie zamierza rozpaczać, obiecuje, że już za tydzień, powtórzy wyczyn przed oficjalną komisją, która nie pozostawi wątpliwości co do nadprzyrodzonych zdolności chłopca !

Malec jest przekonany, że jest w stanie wykonać 5000 pompek, chyba już wiem dlaczego przezywają go „Czeczeńskim Schwarzeneggerem”…

Sami zobaczcie niesamowitego 5-latka w akcji na nagraniach wideo.

Możecie być pewni, że o Rahimie Kuriewie będzie niezwykle głośno !

Jakie będą następne wyzwania malca ? Jaka przyszłość go czeka, czy zostanie najsilniejszym człowiekiem na ziemi, na odpowiedzi na te pytania przyjdzie nam jeszcze poczekać, jeżeli ktoś dobrze pokieruje karierą Rahima, będzie na prawdę ciekawie !


Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

 

5latek pobił rekord Świata, wykonał 4105 pompek !
5 (100%) 3 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *