blank        Radosław Słodkiewicz wymiary oraz opis blank
        Gdzie jesteś:    Pakernia24 | Kulturystyka | Radosław Słodkiewicz

Radosław Słodkiewicz Polski kulturysta

Radosław Słodkiewicz

Radosław Słodkiewicz Polski kulturysta urodzony 1976 roku w Goleniowie, od dziecka interesował sie sportem,w podstawówce często reprezentował szkole w zawodach sportowych ale tak jak on i nikt inny nie myślał ze będzie dzisiaj tam gdzie jest teraz. Radek zaczął przygodę z siłownią pod koniec szkoły podstawowej, gdzie zafascynowany wyglądem ówczesnego mistrza Polski Antoniego Brzozowskiego postanowił trenować i upodobnić sie do swojego idola. Raosław Słodkiewicz jednak jak sam przyznaje za ostro zaczął z treningami, trenował zbyt intensywnie i zbyt długo bez odpowiedniej diety co doprowadziło do szybkiego przetrenowania i przerwania treningów. Lecz nie odłożył ich na długo, po jakimś czasie w Goleniowie gdzie mieszkał Radosław Słodkiewicz otworzono siłownie - taurus, nie była to 5-gwiazdkowa siłownia ale to właśnie tam Radek spędził pierwsze lata treningów i z tej właśnie siłowni po okresie 2 miesięcy treningów pierwszy raz wystąpił w wieku 16 lat w zawodach Grand Prix Szczecina w 1992 rok, zajął on wtedy ostatnią 8 pozycje ale nie załamał go ten fakt, 3 lata później wystąpił w zawodach w Stargardzie Szczecińskim gdzie zdobył swój pierwszy puchar za zajęcie 3-ego miejsca wśród juniorów.

Jednym z największych błędów młodych lat Radosława Słodkiewicza była dieta, bowiem dieta to jedna z najważniejszych rzeczy w świecie kulturystki. Sprawy diety pierwszy wyjaśnił mu wszystko kulturysta Krzysztof Skryplonek i dzięki jego radom rok później Radek Słodkiewicz wygrywał większość zawodów. Zadebiutował na Mistrozstwach Polski Juniorów w Szamotułach gdzie zajął 4 pozycje w kategori powyżej 80kg. W Mistrostwach Świata Radek zajął 11 miejsce.

Forma Radka w roku 1997 była bardzo dobra lecz przez wiek (ukończył wiek juniora) nie mógł wystąpić w mistrzostwach Polski i Świata. W Roku 1998 zadebiutował w Mistrzostwach Polski ważąc 85,3 kg i zdobył 6-stą pozycjew kategorii 90 kg z najlepszą rzeźbą na całych zawodach.

W 2000 roku Radek Słodkiewicz wystąpił w Mistrzostwach Europy gdzie na 28 zawodników zajął 8 miejsce, biorąc pod uwagę że to był debiut Radka to bardzo go to zadowoliło.

radosław słodkiewicz kulturysta

Po tym okresie Radek Słodkiewicz wygrywał wszystkie lokalne zawody, w MP zdobył złoty medal w najcieższej kategori i open. W roku 2004 Radosław Słodkiewicz zdobył tytuł Mistrza Europy z czego był bardzo dumny i chcąc pociągnąć dalej pasmo zwycięstw wystartował w zawodach Mistrzostw Świata Seniorów w Moskwie i zajął tam aż 4 miejsce. Największym sukcesem Radka było zajęcie trzeciego miejsca na Mistrzostwach Świata W bahrajnie w 2008 roku w kategori 100 kg .Dwukrotnie w 2006 i 2008 roku brał udział w zawodach IFBB lecz w obu przypadkach był zdyskwalifikowany

Radosław Słodkiewicz wymiary

  • Wzrost : 180 cm
  • Waga w sezonie : 113 kg
  • Waga poza sezonem : 128 kg
  • Klatka piersiowa : 140 cm
  • Biceps : 54 cm
  • Talia : 87 cm
  • Udo : 80 cm
  • Łydka : 51 cm

Z ciekawostek o Radku Słodkiewiczu jest między innymi wystąpienie w teledysku Ascetoholix – Na spidzie

Radosław Słodkiewicz z kolegami na siłowni - motywacja

Redaktor Pakernia24: Bartek Janczak

blank Zobacz także: blank
arnold schwarzenegger   fitness   siłownia

memy   mordka, Pekińczyk   muzyka motywacyjna
blank Atlas Ćwiczeń Pakernia blank
mięśnie człowieka
blank Odchudzanie z fitnesswell blank
fitnesswell
blank   blank
blank Logowanie blank
logowanie Nazwa Użytkownika

logowanie Hasło

Zapamiętaj mniebulet Rejestracja
bulet Zapomniane hasło?
blank Najnowsze artykuły blank
blank Ankieta Pakernia blank
Jaki rodzaj kulturystyki lubisz?

Kulturystyka klasyczna

Kulturystyka naturalna

Kulturystyka ekstremalna

Męska sylwetka

Musisz się zarejestrować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
blank Nasi partnerzy blank
Diety na masę
ilovebodybuilding.pl
fitness-inspiracje.pl
blank blank
Mapa Strony                                               Polityka Prywatności                                         Kontakt  

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kulturystyka, Siłownia i Fitness - Pakernia24.pl