Nie żyje armwrestler Andrey Pushkar zginął w wypadku

Andrey Pushkar nie żyje armwrestlerKolejna smutna wiadomość, nie żyje Mistrz Świata w armwrestlingu Andrey Pushkar, zgniął w wypadku samochodowym 14.11.2018 r. Do tragedii doszło na Ukrainie, Pushkar wraz z kolegą Olegiem Zhoghem (również armwrestlerem) i ojciem Olega, jechali na lotnisko we Lwowie, aby następnie udać się na lotnisko do Polski, dokładnie do Gdańska.

Zawodnicy mieli zamiar dostać się na prestiżowe zawody armwrestlingu do Rumi (Polska), gdzie będzie odbywać się Puchar Świata Złoty Tur Cup 2018. Mistrz miał stoczyć wielką walkę ze słynnym Rosjaninem Denisem Cypelnikovem.

Niestety, kierujący Citroenem stracił panowanie nad pojazdem, zderzając się z tirem, samochód zgniótł się jak plastikowa butelka… Andrey Pushkar oraz ojciec Olega, niestety nie przeżyli tego wypadku, Oleg Zhogh walczy o życie, doznał licznych złamań, jest w stanie śpiączki farmakologicznej, rokowania jednak nie są najgorsze…

Andrey Pushkar zmarł w wieku 33 lat, zostawił żonę oraz dwójkę dzieci : (

Śmierć Andreya to wielka strata dla całego Świata Armwrestlingu. Pushkar to 15-krotny Mistrz Świata, 16-krotny Mistrz Europy, Mistrz organizacji PAL, wielokrotny mistrz Ukrainy, istna legenda !

oleg zhokh
Oleg Zhokh

 

andrey pushkar
Andrey Pushkar

Andrey Pushkar nie żyje WIDEO:

Na jednym z wideo, możemy zobaczyć całkowicie zgniecionego Citroena, którym jechali zawodnicy …

Cała redakcja składa szczere kondolencje oraz najwyższe wyrazy współczucia, dla znajomych, rodziny i fanów Pushkara.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Nie żyje armwrestler Andrey Pushkar zginął w wypadku
5 (100%) 6 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *