Mr Olympia 2019 zawody informacje kiedy oraz zawodnicy

mr olympia 2019 zawody kulturystyka i fitnessTo już 55 Edycja zawodów Mr Olympia 2019 , w tym artykule dowiesz się, kiedy odbędą się zawody, jacy zawodnicy zakwalifikowali się do uczestnictwa, poznasz miejsce wydarzenia, wyniki oraz więcej szczegółów.

Zawody odbędą się 13.09.19 – 14.09.19, miejscem największej uczty sceny kulturystycznej, będzie oczywiście Las Vegas a dokładnie Orleans Hotel and Casino 4500 W Tropicana Ave, 89103 oraz Convention Center 3150 Paradise Road, Las Vegas 89109 w Stanach Zjednoczonych. 

Wydarzenie to odwiedzi 45 000 uczestników z całego Świata ! 

miejsce zawodów mr olympia 2019
Orleans Hotel i Casino w Las Vegas, miejsce zawodów Mr Olympia 2019 !
las vegas convention center miejsce expo mr olympia 2019
Convention Center miejsce expo mr olympia 2019

Mr Olympia 2019 kto wygra ?

Mr Olympia 2019 to największe i najbardziej prestiżowe zawody kulturystyczne dla zawodowców.

W 2018 roku podczas Mr Olympia zwyciężył Shawn Rhoden i był to jego pierwszy triumf w boju o statuetkę Eugena Sandowa, ze swoją prawie perfekcyjną sylwetką ma największe szansę na zgarnięcie tytułu w 2019 roku. Największą liczbą zwycięstw mogą pochwalić się Ronnie Coleman oraz Lee Haney, tytuł Mr Olympia zdobyli aż osiem razy.

Po 7 zwycięstw na swoim koncie ma Arnold Schwarzenegger, który już nie wyrówna rekordu z wiadomych przyczyn oraz Phil Heath, który cały czas ma spore szanse, chodź wielu mówi, że jego czas już przeminął, Phil boryka się również z kilkoma kontuzjami, pożyjemy zobaczymy : )

las vegas 2019 mr olympia
Zdjęcie pięknego Las Vegas, gratka dla turystów oraz poszukiwaczy przygód.

Kandydaci do tytułu podczas Mr Olympia 2019

Phil Heath, Mamoduh Elssbiay (Big Ramy), William Bonac, Brandon Curry, Shawn Rhoden, Roelly Winklaar, Kai Greene a może Nathan de Asha lub Maxx Charles ?

Piszcie w komentarzach kogo obstawiacie : )

Mr Olympia 2019 lista zawodników zakwalifikowanych według Qualified Olympia

Poniżej lista zawodników zakwalifikowanych w poszczególnych kategoriach:

 

Kulturystyka OPEN PRO OLYMPIA

Zakwalifikowani:

Shawn Rhoden (USA)

Phil Heath (USA)

Roelly Winklaar (Kuracao)

William Bonac (Holandia)

Brandon Curry (USA)

Clarence De Vis (Belgia)

Maxx Charles (USA)

 

Punkty:

Nathan de Asha (UK) 8 punktów

Lucas Osladil (Czechy) 7 punktów

Pavel Beran (Republika Czeska) 6 punktów

Andrea Presti (Włochy) 6 punktów

Samson Dauda (UK) 5 punktów

Mohamed Shabaan (Egipt) 3 punktów

Andrea Muzi (Włochy) 2 punktów

Mohsen Samadi (Iran) 1 punkt

Brad Rowe (USA) 1 punkt

 

OLYMPIA 212

Zakwalifikowani:

James Lewis (UK)

Derek Lunsford (USA)

Kamal Elgargni (Libia)

Ahmad Ashkanani (Kuwejt)

Jose Raymond (USA)

Hadi Choopan (Iran)

Shaun Clarida (USA)

Angel Calderon Frias (Hiszpania)

David Henry (USA)

Kokeny Bela (Węgry)

 

Punkty:

Tomas Tabaciar (Słowacja) 16 punktów

Samir Troudi (Szwecja) 7 punktów

Vahid Baharlou (Iran) 6 punktów

Vojtech Koritensky (Republika Czeska) 5 punktów

Derik Olsan (USA) 4 punktów

Maysem Keskvari (Iran) 3 punktów

Oswaldo Gonzalez (USA) 3 punktów

Dobromir Delev (Bułgaria) 3 punktów

Dwayne Quamina (USA) 3 punktów

Zoran Kolevski (FYROM) 3 punktów

Milton Martinez (Puerto Rico) 2 punktów

Mahmut Irmak (Turcja) 2 punktów

Kim Jun Ho (Korea) 2 punktów

Daniel Alexander (USA) 1 punkt

Sandro Ramirez (Republika Dominikany) 1 punkt

Radoslav Angelov (Bułgaria) 1 punkt

 

Classic Physique OLYMPIA 2019

Zakwalifikowani:

Breon Ansley (USA)

Chris Bumstead (Kanada)

George Peterson (USA)

Henri-Pierre Ano (Kanada)

Arash Rahbar (USA)

 

Punkty:

Fabio Lopes (Portugalia) 12 punktów

Panexce Pierre (USA) 12 punktów

Stan de Longeaux (USA) 10 punktów

Jason Lowe (USA) 8 punktów

Chen Kang (Chiny) 8 punktów

Sajad Niknampour (Iran) 8 punktów

Ahmad Ahmad (Irak) 8 punktów

Dani Younan (USA) 8 punktów

Rylon McDuell-Batiste (USA) 8 punktów

Damion Ricketts (USA) 8 punktów

David Hoffman (Niemcy) 8 punktów

Charles Curtis (USA) 8 punktów

Woilid Baatout (Francja) 8 punktów

Kirill Khudaiev (Ukraina) 8 punktów

David Martinez Campos (Hiszpania) 6 punktów

Jason Theobold (USA) 5 punktów

David Boix Andreu (Hiszpania) 5 punktów

Mister Taylor (USA) 4 punktów

Kelvin Hinde (UK) 4 punktów

Jose Rodriguez Sendra (Hiszpania) 4 punktów

Jason Martinez (USA) 3 punktów

Milad Sadeghi Borojeni (Iran) 3 punktów

Garrott Coelho (USA) 3 punktów

Sung Jin Kang (Korea) 3 punktów

Chinedu Nriagu (USA) 3 punktów

Danny Hester (USA) 3 punktów

Eric Hernandez (Puerto Rico) 3 punktów

Igor Gostyunin (Hiszpania) 3 punktów

Cleveland Thomas (USA) 3 punktów

Esequiel Conseicai (Brazylia) 2 punktów

Christopher Ford (USA) 2 punktów

Ali Shamsghamar (Iran) 2 punktów

Elija Lorono (USA) 2 punktów

Brent Bumgarner (USA) 2 punktów

Jesus Rodriguez (Hiszpania) 2 punktów

Bryan Jones (USA) 2 punktów

Lehjuan Jones (USA) 1 punkt

Flavio Uberto Lopes (Brazylia) 1 punkt

Harry Freeman III (USA) 1 punkt

Svetozar Milenkovic (USA) 1 punkt

Dion Harris (USA) 1 punkt

Jason Brown (USA) 1 punkt

Ali Emre (Turcja) 1 punkt

Mansour Elnber (Kuwejt) 1 punkt

 

Męska sylwetka – olympia

Zakwalifikowani:

Brandon Hendrickson (USA)

Raymont Edmonds (USA)

Ryan Terry (UK)

Jeremy Buendia (USA)

Andre Ferguson (USA)

 

Punkty:

Kimani Victor (Kanada) 24 punktów

Ondrej Kmostak (Czechy) 16 punktów

Lindon Bond (USA) 13 punktów

Carlos DeOliveira (Brazylia) 13 punktów

Ahmad Abdul Jalil (Egipt) 12 punktów

Jamal Everette (USA) 11 punktów

Ashwin Lucas (USA) 9 punktów

Carter Montgomery (USA) 9 punktów

Mahdi Sherafat (USA) 8 punktów

Kyron Holden (USA) 8 punktów

Miroslav Juricek (Czechy) 8 punktów

Stan McQuay (USA) 8 punktów

Ramses Ram (Hiszpania) 8 punktów

Youcef Djudi (Francja) 8 punktów

Mohammad Kashananki (Iran) 7 punktów

Filip Steflovic (Republika Czeska) 7 punktów

Mohammad Bugambar (Kuwejt) 6 punktów

Sanad Alsanad (Kuwejt) 6 punktów

Aundre Benson (USA) 6 punktów

Nawaf Alansari (Kuwejt) 5 punktów

Luca Biola (Włochy) 5 punktów

Devon Lindner (USA) 5 punktów

Xavisus Gayden (USA) 5 punktów

Mark Sindayen (USA) 4 punktów

Edvan Palmeira (Brazylia) 4 punktów

Stan Morrison (USA) 4 punktów

Mohamad Alhababi (Kuwejt) 4 punktów

Herbert Sorito Sotillo (Puerto Rico) 4 punktów

George Brown (USA) 4 punktów

Dean Balabis (USA) 4 punktów

Andrea Mosti (Włochy) 4 punktów

Terrence Teo Kok Hua (Malezja) 4 punktów

Mishal Alhassan (Arabia Saudyjska) 4 punktów

David Odom (USA) 3 punktów

Khodadad Shafiepour (Iran) 3 punktów

Juan Faro (Hiszpania) 3 punktów

Turki Alsoud (Arabia Saudyjska) 3 punktów

Jose Caban Rivero (Portoryko) 3 punktów

Antonio Mitchell (USA) 3 punktów

Dario Loda (Włochy) 3 punktów

Ramzes Rodriguez Fernandez (Hiszpania) 3 punktów

Khali Quartey (USA) 2 punktów

Ranzino Valentine (USA) 2 punktów

Vinicius Matheus (Brazylia) 2 punktów

Tran Tuan Ahn (Wietnam) 2 punktów

Andre Smith (USA) 2 punktów

Dani Dal (USA) 2 punktów

Richard Myles (USA) 2 punktów

Clarence Barbadillo (USA) 2 punktów

Mario Giame (Włochy) 2 punktów

Jonathan Bueno (Hiszpania) 2 punktów

Jeremy Grant (USA) 1 punkt

MyKeelo McMurray (USA) 1 punkt

Mike William de Aleida Lima (Brazylia) 1 punkt

Patrick Fulgham (USA) 1 punkt

Joseph Lee (USA) 1 punkt

Anthony Scalza (USA) 1 punkt

Antonio Smothers (USA) 1 punkt

Alessandro Cavagnola (Włochy) 1 punkt

Bank Seok Choi (Korea) 1 punkt

Omid Eskandari Ghazikalayeh (Iran) 1 punkt

 

Fitness kategoria

Zakwalifikowani:

Jeanine Taddeo (USA)

Ryall Graber (Kanada)

Whitney Jones (USA)

Myriam Capes (Kanada)

Missy Farrell (Kanada)

Bethany Wagner (USA)

Darrian Borello (USA)

 

Punkty:

Veronic Comtois (Kanada) 6 punktów

Kristine Duba (USA) 4 punktów

Kate Errington (UK) 4 punktów

Cong Mou (Chiny) 3 punktów

Carolina Frausto (USA) 3 punktów

Jennifer Worth (USA) 3 punktów

Liudmila Somkina (Rosja) 3 punktów

Lauren Carre (Wielka Brytania) 2 punktów

Annaleis Varga (Australia) 1 punkt

Minna Pajulahti (Finlandia) 1 punkt

 

Fiqure Olympia 2019

Zakwalifikowani:

Cydney Gillon (USA)

Candice Lewis-Carter (USA)

Nadia Wyatt (USA)

Jessica Reyes Padilla (Puerto Rico)

Carly Starling Horrell (USA)

Michelle Lindsay (USA)

Brittany Campbell (USA)

Da Jeong (Korea)

 

Punkty:

Martina Yabekova (Kanada) 8 punktów

Karina Grau (Paragwaj) 4 punktów

Ivana Ivusic (USA) 3 punktów

Osiris Trumpe (USA) 3 punktów

Missy Farrell (USA) 3 punktów

Anna Banks (Polska) 3 punktów

Chelsea Larson (USA) 2 punktów

Wendy Fortino (USA) 2 punktów

Heather Dees (USA) 2 punktów

Nicole Wolf (USA) 2 punktów

Kristine Finsaas (Norwegia) 1 punkt

Shelace Shoemaker (USA) 1 punkt

Idalia Molina (USA) 1 punkt

Bojana Vasiljevic (USA) 1 punkt

 

Bikini Olympia 2019

Zakwalifikowani:

Angelica Teixeira (USA)

Lauralie Chapados (Kanada)

Janet Layug (USA)

Elisa Pecini (Brail)

Ashley Kaltwasser (USA)

 

Punkty:

Priscila Leimbacker (Szwajcaria) 28 punktów

Karina Skowrońska (Wielka Brytania) 26 punktów

Cristobalino Pajares (Hiszpania) 22 punktów

Jourdanne Lee (USA) 21 punktów

Camile Periat (USA) 20 punktów

Monica Ellis (USA) 19 punktów

Breena Martinez (USA) 19 punktów

Jennifer Ronzitti (USA) 16 punktów

Marcia Goncalves (Brazylia) 16 punktów

Maureen Blanquisco (Norwegia) 16 punktów

Casey Samsel (USA) 14 punktów

Narmin Assria (USA) 14 punktów

Jessica Palmer (USA) 12 punktów

Eli Fernandez (Meksyk) 11 punktów

Eva Saenz (USA) 10 punktów

Alessia Facchin (Włochy) 10 punktów

Michelle Hurst (USA) 8 punktów

Kim Gutierrez (Chile) 8 punktów

Jewelyn Meril (USA) 8 punktów

Amy Landry (USA) 7 punktów

Francesca Stoica (Włochy) 6 punktów

Mahsa Akbarimehr (USA) 4 punktów

Katherine Alcantara (USA) 4 punktów

Jasmine Williams (USA) 4 punktów

Noora Mahonen (Finlandia) 4 punktów

Natalie Richards (USA) 3 punktów

Fernanda Saggin (Brazylia) 3 punktów

Sheena Jayne Martin (USA) 3 punktów

Francesca Lauren (USA) 3 punktów

Alyssa Blessing (USA) 3 punktów

Liu Chen Qi (Chiny) 3 punktów

Jodi Akins (USA) 3 punktów

Carla Garthwaite (USA) 3 punktów

Stine Hansen (Dania) 3 punktów

Stacy McCloud (USA) 3 punktów

Phoebe Hagan (Wielka Brytania) 3 punktów

Jodi Riley (USA) 2 punktów

Juliana Dantas (Brazylia) 2 punktów

Jamie Collins (USA) 2 punktów

Amanda Cabal (Filipiny) 2 punktów

Melissa Soto Saavendra (Chile) 2 punktów

Allison Vaeth (USA) 2 punktów

Sherry Espera (USA) 2 punktów

Elisangela Angell (Brazylia) 2 punktów

Rocio Lopez Corchero (Włochy) 2 punktów

Helene Kirstine Lamhauge (Dania) 2 punktów

Mia Sanchez (USA) 1 punkt

Naiara Schubert (Brazylia) 1 punkt

Barbara Ludwig (USA) 1 punkt

Soo-Hyun Bae (Korea) 1 punkt

Kaylie Fountain (USA) 1 punkt

Mariella Pelligrino (Włochy) 1 punkt

Angely Rojas (USA) 1 punkt

Lorena Spitzer (USA) 1 punkt

Sabina Plevakova (Słowacja) 1 punkt

Aurelia Bissoli (Włochy) 1 punkt

Hye Kyeong Hwang (Korea) 1 punkt

 

Women’s Physique Olympia 2019

Zakwalifikowani:

Natalia Abraham Coelho (USA)

Shanique Grant (USA)

Daniely Castilho (Brazylia)

Jennifer Taylor (USA)

Heather Grace (USA)

Tomefafa Ameko (USA)

Laura Pintado Chinchilla (Hiszpania)

 

Punkty:

Michaela Aycock (USA) 7 punktów

Margita Zamolova (Republika Czeska) 4 punktów

Candice Carr (Trynidad i Tobago) 3 punktów

Anne Lorraine Mohn (Francja) 3 punktów

Ashley Fuller (USA) 2 punktów

Donna Murphy (Wielka Brytania) 2 punktów

Carmen Tocheniuk (Kanada) 1 punkt

Marjorie Graniso Beck (Brazylia) 1 punkt

Liudmila Mikhailovskaia (Rosja) 1 punkt

 

Tuż po zawodach opublikujemy relację oraz wyniki z Mr Olympia 2019, więc odwiedzajcie nas często !

 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Mr Olympia 2019 zawody informacje kiedy oraz zawodnicy
5 (100%) 5 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *