blank        Michał Karmowski wymiary i biografia kulturysty blank
        Gdzie jesteś:    Pakernia24 | Kulturystyka | Michał Karmowski

Michał Karmowski polski motywator wśród kulturystów

Michał Karmowski

Każdy, kto zaczyna swoją przygodę na siłowni szuka motywacji. W większości znajdujemy ją w filmikach, obrazkach. Szukamy rad u ludzi, którzy mają o tym pojęcie. Mało kto idzie pierwszy raz na siłownie bez uprzedniego zainteresowania się tym tematem. Najlepszy przykład ? Mój kolega zbierający swoje pierwsze szlify w żelaznym sporcie od razu zainteresował się filmikami. Pierwszym na kogo trafił okazał się Michał Karmowski. Wiecie co o nim powiedział? Że nigdy nie widział kogoś o tak potężnej wiedzy, a zarazem z takim dystansem i poczuciem humoru. Michał w swoich filmikach przekazuje nie tylko wiedzę, pokazuje również, że jest zwykłym człowiekiem, który w żaden sposób nie przypomina sztywnego, napompowanego koksa.

Michał Karmowski urodził się 28 stycznia 1979 roku. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski, członkiem kadry narodowej, wicemistrzem Europy. Jest jednym z głównym propagatorów firmy Trec Nutrition. Pomaga innym w dążeniu do wymarzonej sylwetki pełniąc rolę trenera personalnego. Bierze udział w programie zapytaj trenera, który ma właśnie na celu pomoc ludziom chcącym poprawić swoje ciało. Program ten pomaga w dobraniu odpowiedniej diety, treningów oraz kwestii nastawienia psychicznego.

Jako trener personalny posiada szeroką wiedzę z zakresu treningu, diety, fizjologii, anatomii, biochemii. Jest jednym z najbardziej wszechstronnych trenerów, co powoduje wielkie zainteresowanie jego osobą. Wielu z jego podopiecznych osiągnęło niesamowite sylwetki, które z powodzeniem reprezentują na zawodach kulturystycznych.

Sam z powodzeniem występuje na scenie – liczne sukcesy w mistrzostwach Polski. Może być przykładem dla wielu ludzi, którzy nie potrafią poradzić sobie z niedoskonałościami własnego ciała. Michał Karmowski jako kulturysta ma defekt klatki piersiowej. Zerwane przyczepy utrudniają występowanie na scenie, jednakże Michał radzi sobie z tym doskonale. Wystąpił w programie Życie bez wstydu, gdzie lekarzom nie udało się poradzić z problemem. Nawiązując do nazwy programu, nie tylko pewnie ja uważam, że mistrz nie ma powodów do wstydu. Jest jednym z najlepiej i najbardziej proporcjonalnie zbudowanych polskich kulturystów. Sam gdy miałem złe chwile, opierające się na braku motywacji nieraz jego filmik wyciągał mnie z opresji. Występował również w projekcie „Być jak Jan Błachowicz”, gdzie pomagał YouTuberowi wraz z Michałem Wlazło, ze zwykłego zjadacza chleba przekształcić się w zawodnika MMA. Jego zadaniem było pomóc mu w uzyskaniu masy mięśniowej i rozpisaniu diety. Wielka wiedza w treningu siłowym była nieodzowna.

Michał Karmowski wymiary

- Wzrost: 182 cm.
- Waga: podczas startów około 110 kg.

Poniżej kilka filmików z treningiem Michała:oraz filmik pokazujący tylko cząstkę jego przeogromnej wiedzy:

Osiągnięcia:

2009
- I miejsce Debiuty PZKFITS Kulturystyka Mężczyzn w kat. +90kg, Ostrów Mazowiecka
- Debiuty PZKFITS, I miejsce w kat. fitness mężczyzn open, Ostrów Mazowiecka
- II miejsce Kulturystyka Mężczyzn +100kg, XXXIII Mistrzostwa Polski Kobiet, Mężczyzn, Par i Osób Niepełnosprawnych w Kulturystyce i Fitness, Ostrołęka
2010
- XXIV Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne, I miejsce w kat. senior +90kg, Słupsk
- XXIV Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne, I miejsce w kat. open mężczyzn, Słupsk
- I miejsce Open Kulturystyka Mężczyzn 'KAMIENNA RZEŹBA', Strzegom
- Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness – II miejsce w kat. +100kg Golub Dobrzyń
2011
- Mistrzostwa Świata MEN BODY I, V Miejsce, Luksemburg
- Puchar Polski NAC – I miejsce, Przodkowo
- NAC Mistrzostwa Polski BODY I, I miejsce, Starogard Gdański
2013
- Mistrzostwa Polski NAC, I miejsce, Lębork
2014
- I Mistrzostwa Polski Federacji WFF WBBF Poland w Kulturystyce i Fitness FIT-KIA, I miejsce w kat. Men Super Athletic, Starogard Gdański.

Redaktor Pakernia24: Woliński Tomasz

blank Zobacz także: blank
arnold schwarzenegger   fitness   siłownia

memy   mordka, Pekińczyk   muzyka motywacyjna
blank Atlas Ćwiczeń Pakernia blank
mięśnie człowieka
blank Odchudzanie z fitnesswell blank
fitnesswell
blank   blank
blank Logowanie blank
logowanie Nazwa Użytkownika

logowanie Hasło

Zapamiętaj mniebulet Rejestracja
bulet Zapomniane hasło?
blank Najnowsze artykuły blank
blank Ankieta Pakernia blank
Jaki rodzaj kulturystyki lubisz?

Kulturystyka klasyczna

Kulturystyka naturalna

Kulturystyka ekstremalna

Męska sylwetka

Musisz się zarejestrować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
blank Nasi partnerzy blank
Diety na masę
ilovebodybuilding.pl
fitness-inspiracje.pl
blank blank
Mapa Strony                                               Polityka Prywatności                                         Kontakt  

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kulturystyka, Siłownia i Fitness - Pakernia24.pl