Michał Karmowski polski motywator kulturystów

 Michał Karmowski polski motywator wśród kulturystów

michał karmowski

Każdy, kto zaczyna swoją przygodę na siłowni szuka motywacji. W większości znajdujemy ją w filmikach, obrazkach. Szukamy rad u ludzi, którzy mają o tym pojęcie. Mało kto idzie pierwszy raz na siłownie bez uprzedniego zainteresowania się tym tematem. Najlepszy przykład ? Mój kolega zbierający swoje pierwsze szlify w żelaznym sporcie od razu zainteresował się filmikami. Pierwszym na kogo trafił okazał się Michał Karmowski. Wiecie co o nim powiedział? Że nigdy nie widział kogoś o tak potężnej wiedzy, a zarazem z takim dystansem i poczuciem humoru. Michał w swoich filmikach przekazuje nie tylko wiedzę, pokazuje również, że jest zwykłym człowiekiem, który w żaden sposób nie przypomina sztywnego, napompowanego koksa.

Michał Karmowski urodził się 28 stycznia 1979 roku. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski, członkiem kadry narodowej, wicemistrzem Europy. Jest jednym z głównym propagatorów firmy Trec Nutrition. Pomaga innym w dążeniu do wymarzonej sylwetki pełniąc rolę trenera personalnego. Bierze udział w programie zapytaj trenera, który ma właśnie na celu pomoc ludziom chcącym poprawić swoje ciało. Program ten pomaga w dobraniu odpowiedniej diety, treningów oraz kwestii nastawienia psychicznego.

Jako trener personalny posiada szeroką wiedzę z zakresu treningu, diety, fizjologii, anatomii, biochemii. Jest jednym z najbardziej wszechstronnych trenerów, co powoduje wielkie zainteresowanie jego osobą. Wielu z jego podopiecznych osiągnęło niesamowite sylwetki, które z powodzeniem reprezentują na zawodach kulturystycznych.

Sam z powodzeniem występuje na scenie – liczne sukcesy w mistrzostwach Polski. Może być przykładem dla wielu ludzi, którzy nie potrafią poradzić sobie z niedoskonałościami własnego ciała. Michał Karmowski jako kulturysta ma defekt klatki piersiowej. Zerwane przyczepy utrudniają występowanie na scenie, jednakże Michał radzi sobie z tym doskonale. Wystąpił w programie Życie bez wstydu, gdzie lekarzom nie udało się poradzić z problemem. Nawiązując do nazwy programu, nie tylko pewnie ja uważam, że mistrz nie ma powodów do wstydu. Jest jednym z najlepiej i najbardziej proporcjonalnie zbudowanych polskich kulturystów. Sam gdy miałem złe chwile, opierające się na braku motywacji nieraz jego filmik wyciągał mnie z opresji. Występował również w projekcie „Być jak Jan Błachowicz”, gdzie pomagał YouTuberowi wraz z Michałem Wlazło, ze zwykłego zjadacza chleba przekształcić się w zawodnika MMA. Jego zadaniem było pomóc mu w uzyskaniu masy mięśniowej i rozpisaniu diety. Wielka wiedza w treningu siłowym była nieodzowna.

 

Michał Karmowski wymiary

– Wzrost: 182 cm.
– Waga: podczas startów około 110 kg.

Poniżej kilka filmików z treningiem Michała:

oraz filmik pokazujący tylko cząstkę jego przeogromnej wiedzy:

Osiągnięcia:

2009
– I miejsce Debiuty PZKFITS Kulturystyka Mężczyzn w kat. +90kg, Ostrów Mazowiecka
– Debiuty PZKFITS, I miejsce w kat. fitness mężczyzn open, Ostrów Mazowiecka
– II miejsce Kulturystyka Mężczyzn +100kg, XXXIII Mistrzostwa Polski Kobiet, Mężczyzn, Par i Osób Niepełnosprawnych w Kulturystyce i Fitness, Ostrołęka
2010
– XXIV Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne, I miejsce w kat. senior +90kg, Słupsk
– XXIV Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne, I miejsce w kat. open mężczyzn, Słupsk
– I miejsce Open Kulturystyka Mężczyzn ‚KAMIENNA RZEŹBA’, Strzegom
– Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness – II miejsce w kat. +100kg Golub Dobrzyń
2011
– Mistrzostwa Świata MEN BODY I, V Miejsce, Luksemburg
– Puchar Polski NAC – I miejsce, Przodkowo
– NAC Mistrzostwa Polski BODY I, I miejsce, Starogard Gdański
2013
– Mistrzostwa Polski NAC, I miejsce, Lębork
2014
– I Mistrzostwa Polski Federacji WFF WBBF Poland w Kulturystyce i Fitness FIT-KIA, I miejsce w kat. Men Super Athletic, Starogard Gdański.

Redaktor Pakernia24: Woliński Tomasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *