Mass ATTACK – jak działa najsilniejsza odżywka na masę i kto powinien przyjmować

mass attackĆwiczysz, odżywiasz się dobrze, dbasz o sen i pielęgnację. Na siłowni pojawiasz się częściej niż kumple. Wkładasz mnóstwo wysiłku w swój wygląd i kondycję. Niestety – twój szybki metabolizm sprawia, że nadal wyglądasz po prostu przeciętnie. Nie pomagają nowe diety i specjalistyczne plany treningowe. Co w takiej sytuacji możesz zrobić?

Mass ATTACK – twoja odpowiedź na brak masy

Mass ATTACK to suplement diety pozwalający na pożądaną przez sportowców rozbudowę mięśni. Skład produktu jest absolutnie unikalny – wyjątkowa jakość dobranych elementów sprawia, że nawet bardzo szybki metabolizm nie jest w stanie zaburzyć działania preparatu. Dodatkową zaletą tego suplementu jest jego wyśmienity smak. W końcu możesz odpowiednio uzupełnić swoje treningi. Ten suplement nie będzie kojarzył ci się z piciem ohydnych chemicznych środków, które niewiele dają, a kosztują dużo i wymagają implementacji nietypowych protokołów suplementacyjnych.

Doskonały pakiet.

 Przy zakupie suplementu Mass ATTACK, dodatkowo otrzymasz indywidualną dietę rozpisaną na 30 dni. Warto zaznaczyć, że nie będzie to automatycznie wygenerowany plan, ale oparty na uzupełnionych przez ciebie ankietach indywidualny jadłospis. Odpowiednie żywienie pozwoli na prawidłowe przyspieszenie rozrostu tkanki mięśniowej, które wraz z treningiem da spektakularne efekty. Także z treningiem nie pozostaniesz sam: producent zapewni ci kompleksowy poradnik treningowy z bezcennymi wskazówkami ekspertów, jak ćwiczyć efektywnie.

 

 Czym wyróżnia się suplement?

Mass ATTACK zawiera naturalne barwniki i smaki, w jego składzie nie znajdziesz sztucznych słodzików. Ze względu na fantastyczną kombinację składników twój organizm będzie wolniej trawił białko i dłużej przetrzymywał azot. W składzie znajduje się naturalna mieszanka węglowodanów, która jest wykorzystywana wyłącznie przez najlepszych sportowców. To właśnie dzięki niej możliwe jest skuteczne uzupełnienie zapasów glikogenu oraz wzmocnienie efektywności dostarczania energii do mięśni.

wykres

 Zawarte w kompozycji suplementu monohydrat kreatyny oraz monohydrat dekstrozy pozwalają na szybki transport kreatyny do mięśni. Dzięki temu tkanka mięśniowa może szybciej się rozrastać oraz lepiej regenerować.

 

 Mass ATTACK cechuje się wyjątkową efektywnością. Co ważne, jego zażywanie nie wywołuje żadnych problemów żołądkowych. Nie musisz się obawiać wzdęć lub bólów brzucha.

 Skład preparatu

 W składzie suplementu prócz węglowodanów, podstawowych protein i tłuszczów znajdziesz m.in.:

 – L-leucynę, czyli główny aminokwas wpływający na zwiększenie masy mięśniowej. Leucyna ma ogromny wpływ na układ hormonalny. Dzięki niej możliwa jest manipulacja insuliną. Zaleca się przyjmowanie leucyny po treningu siłowym – pozwoli to na zainicjowanie szlaków metabolicznych, które są odpowiedzialne za rozrost mięśni;

 – L-izoleucynę będącą izomerem leucyny;

 – L-walinę, która wraz z leucyną i izoleucyną tworzy sieć aminokwasów rozgałęzionych BCAA. Walina sprawia, że mięśnie się wzmacniają – to właśnie ta substancja jest polecana tym, którzy narzekają na brak tężyzny fizycznej. Walina to doskonały przyjaciel sportowców, dzięki niej możliwe jest zarówno rozbudowanie mięśni, jak i redukcja tkanki tłuszczowej;

 – hydrolizowany kolagen, dzięki któremu łatwiej jest zadbać o zdrowie stawów. Substancja ta ma także doskonały wpływ na skórę – dzięki niej możliwe jest wygładzenie zmarszczek oraz dogłębne nawilżenie skóry;

 – kreatynę stanowiącą najbardziej bezpieczny suplement wspomagający przyrost masy mięśniowej oraz wspierający wytrzymałość mięśni. Dzięki odpowiedniej ilości kreatyny organizm może się szybciej regenerować oraz ma więcej siły;

 – fitosterole – czyli w 100% bezpieczną formę suplementacji. Dzięki sterolom roślinnym udaje się wspomóc zdrową gospodarkę hormonalną. Bez tych elementów możliwe jest wystąpienie blokad naturalnego dla sportowców metabolizmu powysiłkowego. Fitosterole wspierają powstawanie hormonów o charakterze anabolicznym. Dzięki nim możliwe jest wsparcie produkcji testosteronu. Sterole roślinne wspomagają rozrost tkanki mięśniowej i usprawniają układ krążenia;

 – witaminę B12 likwidującą uczucie zmęczenia;

 – witaminę B7 – tzw. biotyna współpracuje z izoleucyną, leucyną i waliną. Substancja ta zaopatruje nerwy w energię. Ponadto biotyna wspiera procesy przemiany glukozy wytworzonej w wątrobie;

 – witaminę C pozwalającą na właściwe wytwarzanie kolagenu;

 – witaminę E likwidującą oznaki starzenia się – witamina ta zabezpiecza składniki komórkowe przed procesami oksydacyjnymi.

 Stosowanie suplementu Mass ATTACK

 Suplement Mass ATTACK jest smaczny i łatwy do zażywania. Do butelki z 220 ml wody lub mleka wsyp jedną porcję suplementu – pamiętaj, że 50 g produktu to 5 miarek. Po 15 minutach od zakończonego treningu spożyj tak przygotowany napój. Jeżeli konkretnego dnia masz przerwę od ćwiczeń, suplement zażyj między posiłkami.

 Zamknięte opakowanie produktu trzymaj w temperaturze do 25 stopni Celsjusza. Środek mogą przyjmować wyłącznie osoby dorosłe.

 Więcej informacji na stronie producenta www.MassATTACK.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *