Martyn Ford vs Sajad Gharibi na KSW w 2019 roku, 350 kg w klatce

martyn ford vs sajad gharibi 2019 kswWielkimi krokami zbliża się debiut Martyna Forda w federacji KSW, już w 2019 roku stoczy swoją pierwszą walkę. Wszystko wskazuje na to, że jego przeciwnikiem będzie Irański Hulr (Irian Hulk) Sajad Gharibi !

Martyn Ford vs Sajad Gharibi (IRANIAN HULK), taki pojedynek bez wątpienia byłby hitem KSW w 2019 roku. KSW lubi zaskakiwać i od czasu do czasu, jesteśmy świadkami bardzo ciekawych zestawień jak np. Bob Sapp vs Mariusz Pudzianowski. Walka dwóch gigantów, byłaby na tyle ciekawa, że w oktagonie widzielibyśmy, aż 350 kilogramów żywej wagi !

Inne potencjalne typy przeciwników Forda: Martyn Ford vs Popek Monster, Martyn Ford vs Mariusz Pudzianowski oraz Martyn Ford vs Erko Jun (walka Dawida z Goliatem), ta ostatnia propozycja powstała na skutek, dodania zdjęcia na fanpage Erko Juna, w którym stoi Face to Face z Martynem Fordem …

Martyn Ford vs Sajad Gharibi (Irański Hulk)

Informacja o potencjalnej walce jest nadal nieoficjalna, jednak z przecieków (według portalu fightbible), można dowiedzieć się, że Irański Hulk chcę iść w ślady Martyna forda i podpisać kontrakt z KSW.

Według portalu fightbible „Promotor podpisał już kontrakt z obiema stronami, która zgodziła się na pojedynek, ale nie ustalono jeszcze ostatecznych warunków”

Jeżeli rzeczywiście tak jest, walka w 2019 jest pewniakiem.

Ford ciężko pracuje, aby przygotować się do swojego debiutu na KSW, technika nie powala, lecz siły nie można mu odmówić.

Martyn Ford wymiary ciała:

Wzrost: 204 cm

Waga: 160 kg

Wymiary ciała Sajad Gharibi (Irański Hulk)

Wzrost: 186 cm

Waga: około 190 kg

Biceps: 75 cm !

sajad gharibi biceps 75 cm irański hulk

Martyn Ford vs Sajad Gharibi, kto wygra pojedynek ?

Ciężko obstawić jednomyślnie i zdecydowanie, kto wygrałby ten pojedynek. Po stronie Martyna Forda stoi szybkość oraz przewaga wzrostu, po stronie Sajada Gharibiego z pewnością potężna masa oraz okrutna siła, wiemy również, ze trenował zapasy. Różnica wagi może odgrywać znaczącą różnicę, kiedy walka zeszłaby do parteru.

Osobiście liczyłbym na zwycięstwo Martyna Forda, aczkolwiek przy tej wadze rozstrzygnąć może jeden zupełnie przypadkowy cios.

Jakie są wasze typy ? Piszcie w komentarzach : ) !

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Martyn Ford vs Sajad Gharibi na KSW w 2019 roku, 350 kg w klatce
5 (100%) 6 votes

2 komentarze o “Martyn Ford vs Sajad Gharibi na KSW w 2019 roku, 350 kg w klatce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *