Levrone Pro Classic Gdańsk 2016

Levrone Pro Classic 2016

levron pro classic 2016Przerwa zimowa dla zawodników – kulturystyka i fitness dobiega końca, długo oczekiwana inauguracja sezonu odbędzie się w Polsce ! Już 27 Lutego 2016 roku w Gdańsku, będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w Levrone Pro Classic.

Start godzina 18:00, miejsce imprezy to AMBEREXPO Centrum Kongresowo – Wystawiennicze na ulicy Żaglowej 11, cena standardowego biletu to 200 zł. Levrone jest najniżej punktowanymi zawodami do rankingu i nie przyciąga wielkich nazwisk sceny kulturystycznej, jednak nie do końca ponieważ zobaczymy m.in. Branch Warren, Toney Freeman, Michael Kefalianos, Johnnie Jackson oraz Vitaly Fateev.

Całą gale poprowadzi Shawn Ray gościem specjalnym będzie Chris Cormier, pula nagród wynosi 60 000 $.

Nazwa zawodów Levrone Pro Classic wyraźnie wskazuje na osobę którą jest były profesjonalny kulturysta – Kevin Levrone, który urodził się 51 lat temu w Rzymie. Miał on 177 centymetrów wzrostu oraz 110 – 116 kilogramów wagi podczas sezonu. Aż czterokrotnie zajmował 2 miejsce podczas najważniejszych zawodów kulturystycznych jakimi są Mr.Olympia, niestety ani razu nie był ich laureatem. W 2009 roku został włączony do IFBB – Hall of Fame.

Levrone Pro Classic 2016 – lista zawodników

Toney Freeman
Marek Olejniczak
Johnnie O. Jackson
Branch Warren
Josh Lenartowicz
Michael Kefalianos
Cedric McMillan
Vitaly Fateev

Warto przypomnieć że zawody odbędą się podczas gali Fit Festival podczas których czekają również ciekawe eventy m.in. Debiuty kulturystyka i fitness 2016, konferencje i wykłady fitness, zawody StrongMan, zawody Armwrestlingu, Levrone Pro Classic, Cross Baltic Challenge oraz Międzynarodowy Puchar Bałtyku w martwym ciągu i wyciskaniu leżąc.

Plakat Levrone Pro Classic 2016

kevin levrone pro classic plakat

Plakat Levrone Pro Classic 2016

Dla tych którzy z jakichkolwiek przyczyn nie mogą uczestniczyć w tym wydarzeniu, obiecujemy wyniki oraz zdjęcia z tych zawodów, więc już dziś zachęcamy do odwiedzenia naszej strony.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Levrone Pro Classic Gdańsk 2016
5 (100%) 3 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *