8 Zawody kulturystyka i fitness w słonecznym Sopocie

Zawody kulturystyka

fitness kulturystykaWitajcie pakerzy, w to piękne i słoneczne lato. Mamy dla was kolejną propozycję zawodów, tym razem możecie łączyć przyjemne (wakacje, plaża i słońce) z pożytecznym (zawody – kulturystyka i fitness), ponieważ impreza odbędzie się w Sopocie!

Jeżeli masz akurat urlop i chcesz wybrać się nad morze, to wspaniała okazja aby zobaczyć te zawody, dla koneserów bodybuildingu będą to wielkie emocje oraz motywacja do ciężkich treningów, dnia 18.07.15 na molo w Sopocie o godzinie 11:00 rozpoczyna się walka pięknych kobiet – fitness, oraz nieziemsko wyrzeźbionych facetów – kulturystyka.

Kto przybędzie na to widowisko, będzie mógł zobaczyć w akcji fitness sylwetkowe kobiet, fitness bikini kobiet 166 i 166 cm+, męska sylwetka 178cm i 178+ oraz kulturystyka klasyczna mężczyzn, kulturystyka juniorów oraz kulturystyka mężczyzn 70,80,90 i 90+ OPEN.

Jeżeli chodzi o zawodników, muszą być oczywiście członkami PZKFiTS oraz wpłacić wpisowe w wysokości 40 złotych. Chcesz poznać nagrody oraz organizatorów czytaj więcej.

Organizatorami są UM Sopot oraz Sopockie Stowarzyszenie Kulturystyki i Rekreacji. Nagrody w tych zawodach to:
1 do 3 miejsca – puchary 1 do 6 miejsca – dyplomy Dla najlepszych zawodników przewidziane są dodatkowe nagrody

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian, na podstawie informacji z PZKFiTS.

8 Zawody kulturystyka i fitness w słonecznym Sopocie
5 (100%) 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *