Gala Polsat Boxing Night 2015 Adamek vs Saleta

Gala Boxing Night 2015

gala boxing night

Gala Polsat Boxing Night 2015 po paru godzinach niezwykłych emocji zakończona.

Na rozpoczęcie wieczoru walka Tomasz Jabłoński vs. Bartosz Gołębiewski zdaniem wszystkich sędziów zwycięsko wyszedł Tomasz Jabłoński był to pierwszy pojedynek amatorów na na imprezie PBN.

W drugim pojedynku zmierzyli się Maciej Miszkin vs. Tomasz Gargula prze techniczny nokaut wygrał Tomasz Miszkin. Gargula po walce wzruszył wszystkich kibiców swoją wypowiedzią – Nie miałem wyjścia. Musiałem wyjść na ring. Inaczej nie miałbym z czego żyć. Mamy nadzieje że jednak się wszystko ułoży.

W trzecim starciu do ringu wyszli Kamil Szeremeta vs. Patrick Mendy walkę jednogłośnie wygrał Kamil i jest to jego 13 walka bez porażki Brawo Kamil.

Czwartą walką w której walczyli Dariusz Sęk vs. Pedro otas w której również jednogłośnie na punkty wygrał Dariusz Sęk.

W piątej walce Gala Boxing Night 2015 kibice nie nacieszyli się długo widowiskiem gdyż w walce Michał Cieślak vs. Shawn Cox szybko bo już w pierwszej rundzie Cox wylądował na deskach i sędzia przerwał walkę. Była to siódma wygrana Cieślaka przez KO.

Na szósty pojedynek kibice czekali z niecierpliwością ponieważ miały sie zmierzyć kobiety Ewa Brodnicka vs. Ewa Piątkowska już od pierwszego gongu działo sie w ringu, w pierwszej rundzie Piątkowaska posłała na deski Brodnicką, ale upór i wytrwałość pozwoliła wstać Ewie i kontynuować walkę, co się okazało na koniec bardzo słusznie ponieważ nie jednogłośnie na punkty wygrała właśnie Ewa Brodnicka. Panie po walce podziękowały sobie i orzekły że są chętne na rewanż. Czekamy z niecierpliwością.

Po sześciu emocjonujących pojedynkach przyszła pora na walkę siódmą Marcin Rekowski vs. Nagy Aguilera gdzie była totalna wojna, obaj pięściarze nie odpuszczali gorąco było od pierwszej rundy do ostatniej. Jednak w całą walkę wmieszał się sędzia który 3 sekundy przed końcem walki poddał walkę Rekowskiego i tym samy uniemożliwił mu wygraną na punkty z Aguilerą. Marcin Rekowski Nie krył nie zadowolenia z takiej decyzji sędziego, nazwał tą cała sytuację dziecinadą i zapowiedział że chcę rewanż. My jak i wszyscy dziwili sie również tej decyzji sędziego gdyż, było widać że Rekowski był oszołomiony ale dotrzymał by do końca, ale stało się zwycięża Nagy Aguilera.Gratulujemy.

 

Gala Polsat Boxing Night 2015 – Adamek vs Saleta

tomasz adamek vs przemysław saleta

Przyszła pora na walkę wieczoru Tomasz Adamek vs. Przemysław Saleta pięściarze zapowiadali wojnę na ringu, więc nikt sie nie spodziewał takie obrotu spraw. Adamek był zdecydowanie szybszy, punktował, był faworytem i udowodnił to zaś Przemysław Saleta mimo chęci do walki i mocnego charakteru nie był w stanie odeprzeć ataków Adamka również przez swój wiek jak i przygotowanie. Co sie okazało w 5 rundzie Saleta miał tez problemy z barkiem i zdecydował się poddać walkę. Po walce Saleta przyznał że wstyd mu za to co zrobił ale walka z jedną zdrową ręką była już bez sensu i Adamek wygrał by tą walkę on był o tym przekonany.

Podsumowując Gala Polsat Boxing Night 2015 zakończona, kto nie oglądał niech żałuje.

Film z walki, ostatnia runda Adamek vs Saleta

Redaktor Pakernia24: Bartek Janczak

Gala Polsat Boxing Night 2015 Adamek vs Saleta
5 (100%) 3 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *