TRAILER: Film o MMA Underdog 2019 z Mamedem Chalidowem

trailer film mma ksw underdog 2019Ciekawa wiadomość ze świata MMA, powstaje polski film Underdog 2019, w którym zagra sam Mamed Chalidow ! Premiera filmu jest zapowiedziana na 11 Stycznia 2019 roku, reżyserem jest sam włodarz federacji KSW Maciej Kawulski, scenariusz napisał Mariusz Kuczewski.

Myślimy, że Maciej Kawulski w roli reżysera to ciekawa opcja, włodarz KSW zna to „podwórko” od środka i jest w stanie oddać realia MMA oraz atmosferę związaną z całą otoczką wokół gali.

Underdog 2019 to film o MMA, Borys Kosa Kosiński (Eryk Lubos) jest w życiowej formie i przygotowuje się do wali z największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Chalidow). Czy Borys wygra walkę ? Czy popełni błąd, który będzie go drogo kosztować ?

Underdog 2019 trailer

Trailer wygląda dość obiecująco : )


W rolę Borysa wejdzie znany aktor Eryk Lubos, w filmie zagra również Mamed Chalidow, Aleksandra Popławska, Janusz Chabior oraz Jarosław Boberek. Na wielkim ekranie zobaczymy również Macieja Kawulskiego oraz Martina Lewandowskiego w roli włodarzy gali KSW. Już dziś czekamy na to wielkie starcie, kto wygra ? 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

TRAILER: Film o MMA Underdog 2019 z Mamedem Chalidowem
5 (100%) 5 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *