Ekstrakt z afrykańskiego mango dla sylwetki

Każda osoba, która choć raz podjęła się zrzucenia zbędnych kilogramów doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż wspomniane zadanie nie należy do najłatwiejszych. Z reguły bowiem w grę wchodzi zarówno dieta – niekoniecznie zgodna z naszymi preferencjami smakowymi – jak i spora dawka ruchu, która – zwłaszcza w początkowym okresie – może sprawiać niemałą trudność. Nic więc dziwnego, że tak duża ilość osób już po krótkim czasie rezygnuje z terapii odchudzającej i tym samym godzi się z nadprogramowymi kilogramami. Czy jednak w istocie jest to jedyne, wchodzące w grę rozwiązanie? Na szczęście nie. Z pomocą przychodzą bowiem preparaty zawierające w swoim składzie wyciąg pozyskiwany z pestek afrykańskiego mango. Jak działają wspomniane suplementy diety? Czy ich stosowanie jest w stanie przynieść oczekiwane rezultaty?

African mango – czy to naprawdę działa?

Zdecydowana większość preparatów odchudzających dostępnych w niemalże każdej aptece bez recepty, nie może pochwalić się zbyt dużą skutecznością. A jak jest w przypadku wyciągu z pestek Irvingia gabonensis czyli właśnie afrykańskiego mango? W tym wypadku nie ma miejsca na brak efektów. Dlaczego? Ponieważ skuteczność opisywanej substancji została potwierdzona badaniami przeprowadzonymi przez Judith L. Ngondi, Juliusa E. Oben’a i Samuela R. Minka z University of Yaounde w Kamerunie. Wspomniane badanie zakładało przeprowadzenie eksperymentu, w którym wzięło udział 40 osób. Przez 4 tygodnie 28 ochotników przyjmowało wyciąg z Irvingia gabonensis, zaś 12 osób placebo. Po upływie wspomnianego czasu porównano wagę ochotników. U osób przyjmujących preparat z wyciągiem z pestek mango waga zmniejszyła się o ok. 5%, natomiast u ochotników, którym podawano preparat placebo była ona niższa jedynie o 1%. Warto dodać, iż w grupie osób przyjmującej wyciąg z Irvingia gabonensis odnotowano również poprawę stanu zdrowia. Ochotnicy mieli bowiem niższy poziom całkowitego cholesterolu, cholesterolu LDL, a także trójglicerydów.

Powstaje więc pytanie; jak – konkretnie – działa wyciąg pozyskiwany z pestek afrykańskiego mango? Otóż w pierwszej kolejności hamuje on apetyt, a tym samym niejako automatycznie zmniejsza ilość dostarczanych do organizmu kalorii. Dodatkowo tabletki z african mango zapewniają uczucie sytości i zmniejszają chęć na tłuste i słodkie przekąski. Jak łatwo się domyśleć, powyższe działanie wpływa bezpośrednio na zmniejszenie tkanki tłuszczowej w procesie jej spalania.

African Mango, pozytywne właściwości

Warto zauważyć, że – poza przyczynieniem się do spadku wagi – wyciąg pozyskiwany z pestek afrykańskiego mango posiada również inne, pozytywne właściwości. Jakie konkretnie? Między innymi wspomaga procesy trawienne i działa w sposób odtruwający, jak również wykazuje działanie przeciwbólowe i ma korzystny wpływ na cukrzycę. Nie ma w tym jednak absolutnie nic dziwnego zważywszy na fakt, iż w składzie Irvingia gabonensis znajdziemy między innymi witaminę C, E, B6, K, kwasy omega 6, 3 i 9 oraz wiele innych, wartościowych składników.

Należy zauważyć, iż suplementy diety posiadające w swoim składzie wyciąg pozyskiwany z Irvingia gabonensis mogą różnić się od siebie składem. Jeśli chcesz mieć pewność, że preparat, który stosujesz w istocie posiada odpowiednio wysoką dawkę Irvingia gabonensis, to wybierz african mango. Wspomniany produkt dostępny jest między innymi na stronie producenta pod adresem africanmango180.com.

Ekstrakt z afrykańskiego mango dla sylwetki
5 (100%) 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *