Ekstrakt z afrykańskiego mango czyli skuteczny sposób na piękną sylwetkę

african mangoMasz już dość katorżniczych diet i niezliczonej ilości ćwiczeń? W takim razie pora sięgnąć po preparaty z wyciągiem pozyskiwanym z pestek afrykańskiego mango.

Każda osoba, która choć raz podjęła się zrzucenia zbędnych kilogramów doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż wspomniane zadanie nie należy do najłatwiejszych. Z reguły bowiem w grę wchodzi zarówno dieta – niekoniecznie zgodna z naszymi preferencjami smakowymi – jak i spora dawka ruchu, która – zwłaszcza w początkowym okresie – może sprawiać niemałą trudność. Nic więc dziwnego, że tak duża ilość osób już po krótkim czasie rezygnuje z terapii odchudzającej i tym samym godzi się z nadprogramowymi kilogramami. Czy jednak w istocie jest to jedyne, wchodzące w grę rozwiązanie? Na szczęście nie. Z pomocą przychodzą bowiem preparaty zawierające w swoim składzie wyciąg pozyskiwany z pestek afrykańskiego mango. Jak działają wspomniane suplementy diety? Czy ich stosowanie jest w stanie przynieść oczekiwane rezultaty?

African mango – czy to naprawdę działa?

Zdecydowana większość preparatów odchudzających dostępnych w niemalże każdej aptece bez recepty, nie może pochwalić się zbyt dużą skutecznością. A jak jest w przypadku wyciągu z pestek Irvingia gabonensis czyli właśnie afrykańskiego mango? W tym wypadku nie ma miejsca na brak efektów. Dlaczego? Ponieważ skuteczność opisywanej substancji została potwierdzona badaniami przeprowadzonymi przez Judith L. Ngondi, Juliusa E. Oben’a i Samuela R. Minka z University of Yaounde w Kamerunie. Wspomniane badanie zakładało przeprowadzenie eksperymentu, w którym wzięło udział 40 osób. Przez 4 tygodnie 28 ochotników przyjmowało wyciąg z Irvingia gabonensis, zaś 12 osób placebo. Po upływie wspomnianego czasu porównano wagę ochotników. U osób przyjmujących preparat z wyciągiem z pestek mango waga zmniejszyła się o ok. 5%, natomiast u ochotników, którym podawano preparat placebo była ona niższa jedynie o 1%. Warto dodać, iż w grupie osób przyjmującej wyciąg z Irvingia gabonensis odnotowano również poprawę stanu zdrowia. Ochotnicy mieli bowiem niższy poziom całkowitego cholesterolu, cholesterolu LDL, a także trójglicerydów.

Powstaje więc pytanie; jak – konkretnie – działa wyciąg pozyskiwany z pestek afrykańskiego mango? Otóż w pierwszej kolejności hamuje on apetyt, a tym samym niejako automatycznie zmniejsza ilość dostarczanych do organizmu kalorii. Dodatkowo tabletki z african mango zapewniają uczucie sytości i zmniejszają chęć na tłuste i słodkie przekąski. Jak łatwo się domyśleć, powyższe działanie wpływa bezpośrednio na zmniejszenie tkanki tłuszczowej w procesie jej spalania.

Warto zauważyć, że – poza przyczynieniem się do spadku wagi – wyciąg pozyskiwany z pestek afrykańskiego mango posiada również inne, pozytywne właściwości. Jakie konkretnie? Między innymi wspomaga procesy trawienne i działa w sposób odtruwający, jak również wykazuje działanie przeciwbólowe i ma korzystny wpływ na cukrzycę. Nie ma w tym jednak absolutnie nic dziwnego zważywszy na fakt, iż w składzie Irvingia gabonensis znajdziemy między innymi witaminę C, E, B6, K, kwasy omega 6, 3 i 9 oraz wiele innych, wartościowych składników.

Należy zauważyć, iż suplementy diety posiadające w swoim składzie wyciąg pozyskiwany z Irvingia gabonensis mogą różnić się od siebie składem. Jeśli chcesz mieć pewność, że preparat, który stosujesz w istocie posiada odpowiednio wysoką dawkę Irvingia gabonensis, to wybierz african mango. Wspomniany produkt dostępny jest między innymi na stronie producenta pod adresem africanmango180.com.

13 komentarze o “Ekstrakt z afrykańskiego mango czyli skuteczny sposób na piękną sylwetkę

 • 14 stycznia 2018 godzina 17:09
  Link do komentarza

  za namową żony stosowałem przez 4 miesiące African Mango i schudłem 8kg

  Odpowiedz
 • 15 stycznia 2018 godzina 19:44
  Link do komentarza

  Od kilku miesięcy chodzę na siłownię i stosuje africanmango efekty przeszły moje oczekiwania, jest super, waga leci w dół bez katorżniczych diet

  Odpowiedz
 • 23 stycznia 2018 godzina 18:12
  Link do komentarza

  spodziewałam się wiekszych efektów, ale może powinnam dołączyć do suplementacji jakąś aktywność, w miesiąc schudłam 3kg

  Odpowiedz
 • 28 stycznia 2018 godzina 14:19
  Link do komentarza

  O tym suplemencie słyszałam od ludzi na mojej siłowni i sama postanowiłam wypróbować african mango, jestem w połowie kuracji i powiem szczerze że, jestem zadowolona z efektów, wspomaga odchudzanie, a do tego ogranicza apetyt, a z tym zawsze miałam problem.

  Odpowiedz
 • 30 stycznia 2018 godzina 20:51
  Link do komentarza

  Mogę sie podpisać obiema rękami pod tym co jest napisane w powyższym artykule, African Mango jest rewelacyjne!!

  Odpowiedz
 • 1 lutego 2018 godzina 19:14
  Link do komentarza

  Przyznam szczerze że przez jakiś czas nie dbałem o siebie, za dużo przytyłem ale od kiedy pracuje z trenerem na siłowni chudnę, to on polecił mi właśnie African Mango, biorę je od 3 miesięcy i jestem zadowolony z efektów.

  Odpowiedz
 • 4 lutego 2018 godzina 17:18
  Link do komentarza

  Super, przyjmowałam ten suplement, jestem zadowolona z efektów, koniec końców schudłam 15 kg, cały proces trwał 4 miesiące.

  Odpowiedz
 • 8 lutego 2018 godzina 18:43
  Link do komentarza

  Polecam suplement z mango ale proszę uważać, bo na rynku jest wiele podobnych produktów do African mango z vitalprogres, a te napewno jest skuteczne, sama przetestowałam.

  Odpowiedz
 • 26 lutego 2018 godzina 23:56
  Link do komentarza

  podeszłam z dość dużą rezerwą do tego suplementu ale o dziwo zadziałał, po 2 miesiącach waga pokazuje o 8 kilogramów mniej 🙂

  Odpowiedz
 • 27 lutego 2018 godzina 19:14
  Link do komentarza

  Moje efekty po dwóch i pół miesiąca stosowania ekstraktu z mango to minus 9kg.

  Odpowiedz
 • 6 marca 2018 godzina 23:30
  Link do komentarza

  najlepszy suplement african mango jest z vitalprogres, serio pomaga i cena też jest atrakcyjna

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *